Washington – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – New Jersey 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Ottawa 4:2 (kon.) | Vancouver – Arizona 2:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (0:0, 3:1, 0:2 - 1:0)
New York Rangers
Úterý 04.10.2016, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia (kapacita 19543 míst) • Příprava NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám hezkou dobrou noc, pokud jdete právě spát, a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:48:33)

Československá stopa v dnešním utkání:

Jakub VORÁČEK (PHI) – 2+0, 5 střel, účast na ledě 0, čas na ledě 16:55, 2 trestné minuty, vítězný gól v prodloužení, 1. hvězda utkání
    Radko GUDAS (PHI) – 0+0, 1 střela, účast na ledě 0, čas na ledě 6:27, 22 trestných minut – vyloučen do konce utkání
    Michal NEUVIRTH (PHI) – jen na střídačce

Marek HRIVÍK (NYR) – 0+0, 0 střel, účast na ledě +1, čas na ledě 14:04

1. Jakub VORÁČEK (PHI) – 2+0, 5 střel, účast na ledě 0, čas na ledě 16:55, 2 trestné minuty, vítězný gól v prodloužení
    2. Shayne GOSTISBEHERE (PHI) – 0+2, 2 střely, účast na ledě +1, čas na ledě 20:12
    3. Derek STEPAN (NYR) – 0+1, 2 střely, účast na ledě -1, čas na ledě 18:53
    Je dost reálné, že Radka Gudase po dnešním zákroku na Veseyho bude čekat disciplinární slyšení...

Největší čas na ledě: Ivan Provorov 25:44 – Ryan McDonagh 27:13

Branky a nahrávky: 29. Weal (Ljubimov, Gostisbehere), 32. Voráček (Gostisbehere, Schenn), 33. Konecny (Cousins, Provorov), 61. Voráček (Couturier) – 37. Graves (Miller, Kovacs), 45. Pirri, 51. Vesey (Stepan). Diváci: 18636. Rozhodčí: St. Laurent, MacDougall – Brisebois, Grandt.

Zajímavý zápas jsme dnes mohli sledovat. Po bezbrankovém úvodním dějství se Philadelphia v polovině utkání dostala rychlými brankami do tříbrankového vedení. Postupně se prosadili Jordan Weal, Jakub Voráček a Travis Konecny.

Rangers se ještě v prostřední části hry podařilo snížit zásluhou Ryana Gravese. Ve třetí třetině pak hosté dokázali vyrovnat, když se po chybách v obraně Flyers prosadili Brandon Pirri a Jimmy Vesey.

Utkání dospělo až do prodloužení, které po 27 vteřinách ukončil fantastickou individuální akcí Jakub Voráček. Philadelphia tak porazila na svém ledě Rangers 4:3 po prodloužení.

60:27 Jakub VORÁČEK - 4:3

60:27
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers rychle ukončují prodloužení a vítězí v dnešním utkání! Sean Couturier hned poslal kotouč do útočného pásma, kde se jej po chvíli zmocnil JAKUB VORÁČEK. Český útočník chvilku povozil bránícího McDonagha na zádech, poté se zbavil i zbývajících hráčů Rangers, udělal kličku i brankáři a zasunul do odkryté části branky! Fenomenální akce! Asistence: Sean Couturier.

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Rangers se ve třetí třetině podařilo srovnat na 3:3 zásluhou Brandona Pirriho a Jimmyho Veseyho. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tří proti třem, a pokud se v něm nerozhodne, tak samostatné nájezdy.

60:00

59:39
    Steve Mason neriskoval rozehrávku od vlastní branky, a tak raději pokryl kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře.

59:23
    Claude Giroux roztáhl hru na pravou stranu na Braydena Schenna, který ovšem místo zakončení volil zbytečnou přihrávku.

58:55
    Po sražené střele Michaela Del Zotta končí kotouč za brankou, kde jej sebrali hráči Rangers.

58:19
    Po velmi dlouhé době přichází přerušení, když si Steve Mason našel volný kotouč potulující se před jeho brankou.

57:49
    Maxim Lapierre centroval puk před branku, kde jej ovšem sebrali jen hráči Flyers. Na druhé straně se z rychlé akce neprosadil McDonald.

57:20
    Sean Couturier si nahazuje kotouč do útočného pásma a rychle za ním směřuje, Flyers se v posledních minutách znovu trochu probudili.