Faerské ostrovy – Rakousko 0:1 (kon.) | Lucembursko – Arménie 1:0 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 0:3 (kon.)
Finsko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Litva – Slovinsko 1:0 (kon.) | Malta – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Německo – Rusko 4:3 (kon.) | Česko – Moldavsko 4:1 (kon.) | Slovensko – Bělorusko 3:1 (kon.)
Norsko – Švýcarsko 2:1 (kon.) | Irsko – Srbsko 1:3 (kon.) | Černá Hora – Belgie 3:0 (kon.)
Irsko
1:3 (0:0)
Srbsko
Pátek 07.10.2016, 18:45 • Regional Sports Centre, Waterford • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Fotbalisté Srbska vítězí v Irsku 3:1 a drží se ve hře o potup do baráže o ME do 21 let. Všechny góly dnes padly až ve druhé půli. Domácí dokonce poslal ve 49. minutě do vedení Duffus, ale pak už se trefovali jen Srbové. Nejprve sice neproměnil penaltu Djurdjević, ovšem v 64. minutě srovnal střídající Mihajlović a o tři minuty později otočil skóre Gaćinović. Pojistku na hostující vítězství pak dodal v závěru utkání Lukić. (20:39:16)

90+4

90+3
    Ještě rohový kop Srbů, kteří ale rozehráli nakrátko a drží míč u rohového praporku.

90+1
    Už běží nastavený čas. Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Lukić, přichází Jovanović.

88
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují tento zápas! Mihajlović, který přišel na trávník až v 59. minutě, se svému trenérovi rozhodně odvděčil tím nejlepším možným způsobem. Nejprve totiž vyrovnal a teď připravil gól SAŠOVI LUKIĆOVI – 1:3.

86
    Přímý kop zahrával Ristić. Trefil pouze domácí zeď.

86
    Ve středu hřiště se teď odehrálo několik ostrých osobních soubojů. Nyní fauloval Browne Ožegoviće.

83
    Hosté šli do rychlého protiútoku, ovšem praporek pomezního zastavil také Ožegović.

83
    Irové zahrávali dva rohové kopy. Po tom druhém se ocitl v ofsajdu Charsley.

80
    Příležitosti na obou stranách. Maguire ani Grujić však netrefili bránu.

79
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Shodipo, přichází Kavanagh.
    78. Hostující kapitán Djurdjević má odpracováno.

78
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Djurdjević, přichází Ožegović.

76
    Darko Lazić se také dopustil faulu a dokonce vidí žlutou kartu.

75
    Grujić fauloval ve středu hřiště Charsleyho. Domácí budou rozehrávat.

72
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Duffus, přichází Maguire.

71
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Byrne, přichází Mulraney.

69
    Byrne rozehrával rohový kop. Po jeho centru se dostal k zakončení Duffus, ovšem obrana Srbska jeho pokus zablokovala.