Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
HC Draci Bílina
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Děčín
Sobota 15.10.2016, 17:30 • Zimní Stadion Bílina. • 2. liga skupina Západ • 8. kolo

Konec zápasu. (19:56:52)

59:44
    Domácí vyhazovali puk přes celé hřiště do odkryté branky, puk nakonec o centimetry minul branku.

59:14
    Chmel a Machač dostávají za souboj dvouminutové tresty.

59:14
    Hosté neunáší porážku a před domácí brankou se to opět mlátí.

59:10
    Hosté zkouší hru bez brankáře.

59:01
    Další zákrok Lavingera.

58:43
    Draci se ještě snaží skorovat. Lavinger se stále snaží držet tento stav.

58:00
    Běží poslední dvě minuty řádné hrací doby.

56:19
    Hosté jdou do oslabení, Procházka vyloučen za sekání.

55:42
    Další nedorozumění v hostující obraně, jenž přihrála Jakubu Procházkovi, na kterého zívala prázdná branka, kam zametal puk. Lavinger se jak blesk z čistého nebe objevil v brankovišti a puk chytil

55:02
    Vaněk nepřesně přihrál a puk končí na zakázaném uvolnění.

54:29
    Domácí se dostali do další velké šance, kterou Lavinger skvělým zákrokem zneškodnil.

54:16
    Situace ale nebyla tak vážná aby sudí museli vylučovat.

52:13
    Lavingera na trestné střílení zastupuje v brance Michajlov.

52:13
    Kučera zachytil přihrávku a šel sám na Lavingera, který musel ven z branky a faulovat. Sudí nařizují trestné střílení.

51:41
    Děčín tlačí, ale ne a ne se dostat do golové šance.

51:09
    Miroslav Polák v tu nenejvhodnější dobu nechává vyloučit za hákování.

50:11
    Hosté se stále drží na útočné polovině. Přes domácí pětku je to těžké se prosadit.

49:31
    Vacek se dostal do zakončení, trefil jen vyrážečku domácího brankáře. Hra stále pokračuje.

49:04
    Děčín se nevzdává, bohužel ted byl dvakrát po sobě zastaven v ofsajdu.

47:58
    Draci právě vstřelili branku!
    MARTIN BARÁNEK vyhrál souboj o puk a pak si ze soupeřů udělal tréninkové kužely a střelou zápěstím poslal puk do šibenice.

47:30
    Komínek se dral do další šance, jenže Vaněk mu vpadl do cesty a šance byla tak zastavena.

47:04
    Děčínští se snaží opět vyrovnat. Zajanova střela končí v chráničích domácího brankáře.

46:40
    Hra co se na chvilku uklidnila, tak si Mouček připisuje další zákrok.

45:09
    Komínek dostal puk do jízdy, ale při své samostatné akci nedokázal přesně zakončit.

43:57
    Štěpka našel na modré TOMÁŠE KOLÍČKA, který z otočky vyslal švihem puk na Lavingera, který neměl nárok na tuto střelu reagovat.

43:47
    Draci pokračují v náporu.

43:09
    Kučera se ocitl sám před brankářem, ale v těžké pozici se mu Lavingera překonat nepodařilo.

42:57
    Lavinger zachytil nahození, které raději kryje a čeká na přerušení.

42:19
    Domácí se snaží vstřelit branku, která jim vrátí klid. Jenže je to divoké a nepřesné.

41:56

41:49
    Mouček opět musel zasahovat. Tentokrát dostal ránu do masky, kterou si brankář musí opravit.

41:36
    U domácí branky je opět problém s uchycením.

41:13
    Děčínští obklíčili domácí branku. Bránící hráči místo aby přistupovali k hráčům, tak stojí na místě, čehož hosté těží a Mouček musí být furt ve střehu.

40:01
    Třetí třetina byla zahájena, do které vstoupili hosté v početní výhodě.

40:01

Závěr druhé třetiny byla příliš emotivní a hráči si ve třetí třetině budou jistě mít co vysvětlovat. Jak se to celé bude vyvíjet se dozvíme za cca 13.minut.

40:00

39:56
    Kučera dostává dvě minuty za držení.

39:24
    Fajt "prasácky" sestřelil Kučeru na mantinel. Hned ho jel pomstít Čmolík, který mu dal co proto. Sudí se dlouhé minuty radí jak rozdat tresty. Fajt dostává 2 minuty za napadení + 2 minuty za hrubost. Čmolík 2+2 hrubost + 10 minut za zahozené rukavice.

38:45
    Draci jsou aktivní, ale zakončení prachbídné.

38:02
    Draci se usadili v útočném pásmu. Přichází chyba v přihrávce, kterou mohl využít Vacek. Mouček opět musel zasahovat.

37:25
    Na druhé straně se ke střele dostal Bohm, Lavinger bez potíží zachytil puk do svých chráničů.

36:31
    Fojtovu střelu musel Mouček vyrazit do rohu hřiště.

35:49
    Tempo hry se uklidnilo, i když Děčín je stále aktivnější.

34:53
    Kopta změnil směr nahozeného puku, Mouček si vše pohlídal a betonem puk vykopl.

34:27
    Draci jsou úplně rozhození a hosté se toho budou chtít jistě využít.

33:40
    Děčín právě vstřelil branku!
    Volráb nahodil puk před branku, kde na JAROSLAVA HAŠKA koukala odkrytá branka, kterou jemnou tečí trefuje a vyrovnává na 2:2. Asistence Daniel Volráb.

33:21
    Volráb se ocitl sám před Moučkem, který parádním zákrokem zneškodnil jasnou branku.

33:09
    Drakům se vůbec nic nedaří. Když už nepokazí přihrávku, tak je zastaví ofsajd.

32:21
    Děčínští pokračují v aktivní hře. Zajan se dostal do zakončení, kterému scházela razance a tak Mouček s přehledem kryje.

31:18
    Hosté rozebrali domácí obranu, která v posledních minutách si není jistá a JAROSLAV HAŠEK do třetice všeho dobrého se už dokázal prosadit.

30:13
    Hosté se dopustili hrubé chyby před vlastní brankou, když Baránek sebral jednomu z obránců puk, který poslal před branku a MILAN BOHM plácnul do puku, který prošel Lavingerovi mezi rukou a tělem.

29:48
    Děčínský Hašek se opět dostal do střelecké pozice, Mouček je stále stoprocentní.

29:27
    Hašek se hned dostával do šance, kterou zlikvidoval Mouček.

29:21

29:04
    Čmolíkovu tvrdou střelu srazil do ochranné sítě Zajan.

28:20
    Bílině se přesilová hra vůbec nedaří a zatím se nedostali ani ke střele.

27:21
    Děčínští hráli v šesti, sudí okamžitě přerušují hru a vylučují.

26:51
    Draci se opět hnali do šance, Chmel nepustil Kopřivu do zakončení.

26:07
    Volráb se ted dvakrát ocitl sám před Moučkem. Domácí brankář ho v obou případech báječně vychytal.

25:20
    Zajan se dostal do slibné šance, jeho střelu směřující mezi nohy domácího brankáře mu ale nevyšla.

24:38
    Draci vystřídali a nyní jsou na tahu oni. Po Jirkovského střele zasahoval Lavinger.

24:00
    Děčínští byli opět kousek od vyrovnávací branky. Domácí obrana velké štěstí, že je zastoupil jejich brankář.

23:21
    Kment se dral do další šance, jenže jeden ze spoluhráčů přejel rychleji modrou čáru a sudí pískají ofsajd.

22:23
    Úvod třetiny je na šance velmi bohatý. Diváci sledují hru, kde se oba brankáři jistě nenudí.

21:36
    Kopta nahodil puk před branku, kde Fojt bejsbolovým úderem trefil brankáře.

21:02
    Kučera se uvolnil a vyslal na Lavingera prověřovací střelu. Hostující brankář betonem puk vyrazil.

20:39
    Děčín vstoupil do druhé třetiny po hlavě a Mouček se hned musel ohánět po puku.

20:01
    Druhá třetina byla právě zahájena.

20:01
    Fanoušek onlajnů nám poslal fotku ze zimního stadionu v Bílině.

20:00

19:45
    Hašek se se vydal na nebezpečnou procházku, kterou domácí obránci zastavili.

19:30
    Draci hrají v plném počtu.

19:05
    Sýkorovu střelu od modré vyrazil Mouček za svou branku.

18:20
    Domácí jsou již ve čtyřech a okamžitě vyhazují puk do bezpečí.

17:34
    Machač se vydal za vyhozeným pukem, závod však vzdal a při nešetrném otáčení trefil holí obličej Chmela. Sudí ho vylučují za vysokou hůl. Draci si tak vyzkouší hru ve třech.

17:21
    Děčín je při přesilové hře aktivní. Drakům se podařilo vyhodit.

16:45
    Zdvořáček se napřáhl na modré a trefil hrud pozorného Moučka.

16:04
    Čmolík si v souboji pomohl nedovoleně a daruje rivalovi přesilovou hru.

14:40
    Děčín se usadil na domácí straně a snaží si najít střeleckou pozici.

14:02
    Hra se přelejvá ze strany na stranu, slušně zaplněný stadion na vážnější šanci čeká.

13:21
    Draci nyní předvedli chybu v přihrávce, kterou mohl využít Volráb, ani jemu se nepodařilo udržet puk pod kontrolou.

12:51
    Soupeř se dostal k puku, který vyhazuje na zakázané uvolnění.

12:20
    Děčín je v plném počtu, ale domácí jsou stále aktivnější.

11:13
    Zlepšený pohyb a přesná střela ROMANA FUČÍKA z pravého kruhu zamířila pod brankářův beton. Asistence Lukáš Jirkovský a Jakub Čmolík.

10:45
    Draci jsou nalepení před děčínskou brankou, Lavinger má plné ruce práce.

10:07
    Domácím se v přesilové hře nedaří usadit před hostující brankou. Volráb fauluje a posílá svůj tým do tří.

8:55
    Na Fučíka koukala odkrytá branka, kterou obránci naštěstí ubránili.

8:03
    Děčín vyhazuje. Baránek nabral rychlost a další střelou prověřil pozornost brankáře.

7:47
    Čmolíkovu střelu chytá Lavinger.

7:36
    Zajan trefil svou holí obličej jednoho z domácích hráčů, který má i krvavý šrám. Matematika je jasná 2+2 za vysokou hůl.

7:05
    Opět Lavinger kryje puk pod lapačkou. Tentokrát jeho pozornost prověřil Čmolík.

6:22
    Lavinger dalším zákrokem přerušuje hru.

6:02
    Fučík se ocitl sám před brankářem, který jeho střelu chytil.
    Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

Dnes pokračuje druhá liga! Kdo má radost ➡️ ❤️ #CCMHockey #MadeOfHockey #hokej

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

5:19
    Draci se usadili na útočné polovině, zatím se do střelecké šance nedostali.

4:52
    Hostům se přesilovka moc nedařila a navíc přišel další zbytečný faul kterého se před domácí brankou dopustil Vacek, který podrazil Fučíka.

3:50
    Baránek hloupě krosčekoval hostujícího hráče na útočném pásmu a dostává menší trest.

2:19
    Nyní se dostali do šance domácí, ale hostující obrana svého brankáře uhlídala.

1:48
    Haškovu střelu vyrazil Mouček do ochranné sítě za brankou.

1:33
    S usazením branky je větší problém než to vypadalo. Udržba je již na ledě a vrtačkou vyvrtává usazovací díry.

1:33
    Závar před Moučkovo brankou zastavuje posunutá domácí branka.

1:04
    Draci se drží na puku, nyní se jim nepovedl přechod do útočného pásma.

0:35
    Bohm se dostal do střelecké pozice, Lavinger s přehledem chytá puk do své lapačky.

0:01
    Volráb vyhrál úvodní buly, ale následné nahození puku končí na zakázaném uvolnění.

00:01

Hostující hráči jsou už na ledě. Uvidíme jestli sudí nařídí vyloučení za zdržování hry.

Je minuta do úvodního buly a hráči Děčína nejsou ještě na ledě.

Vedení Bíliny po nepovedeném startu se rozhodli po posílení týmu, se kterým už nasbírali sedm bodů, které zatím stačí jen na předposlední místo. Zatímco Děčínu se na venkovním hřišti docela daří a s devíti získanými body jsou na pozici zajištující play off.

Dobrý podvečer z Bíliny, kde za malou chvilku začne další ligové utkání mezi domácími Draky a hostujícím Děčínem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jiří Kosejk

Branky a nahrávky: 12. Fučík (Jirkovský, Čmolík), 31. Bohm (Baránek), 44. Kolíček (Štěpka), 48. Baránek – 32. Hašek, 34. Hašek (Volráb)

HC Draci Bílina: Mouček (Vlach) – Polák, Machač, Kolíček, Fryč, Fučík, Brettschneider, Šefl, Adámek, Procházka, Baránek, Bohm, Čmolík, Kučera, Štěpka, Komínek, Kopřiva, Bačák, Jirkovský, Dunko
    HC Děčín: Lavinger (Michajlov) – Vaněk, Kvaček, Hucek, Zdvořáček, Chmel, Procházka J. – Hašek, Volráb, Vacek, Fojt, Patzelt, Sýkora, Kment, Kopta, Zajan, Vykouk