Fiorentina – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Janov – Empoli 0:0 (kon.) | Inter – Cagliari 1:2 (kon.)
Lazio – Bologna 1:1 (kon.) | Sassuolo – Crotone 2:1 (kon.) | Chievo – AC Milán 1:3 (kon.)
Chievo Verona
1:3 (0:1)
AC Milán
Neděle 16.10.2016, 20:45 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 8. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:50:15)

AC Milán je prvním týmem, který v této sezoně vítězí na hřišti Chieva! Hosté byli v prvním poločase hodně pasivní a nevýrazní, ale ve 45. minutě udeřili gólem do šatny, když se parádně trefil Juraj Kucka. Do druhé půle pak navíc vstoupilo AC stejně skvěle, jako tu první zakončilo, když se hned ve 46. minutě prosadil M'Baye Niang, který gólem na 2:0 dodal Rossoneri psychickou pohodu, který se odrážela v jejich zlepšeném výkonu ve druhém poločase. Naději domácím vykřesal v 76. minutě z přímého kopu Birsa, ale závěr zvládlo AC zkušeně a se štěstím ještě v nastavení zvýšilo na konečných 3:1, když si střelu Baccy srazil do vlastní brány Danielli.

90+6
    90+4. Dario DAINELLI - 1:3

90+4
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Tohle je hodně krutý závěr pro domácí tým! Bacca se dostal do zakončení, jeho střela mířila mimo bránu, jenže míč v letu trefil DARIA DAINELLIHO, od něhož se nešťastně odrazil do brány Chieva takovým způsobem, že Sorrentino neměl šanci včas zareagovat.

90+3
    Bacca si zabíhal pro dlouhý balón a Sorrentino musel rychle vyběhnout, aby byl u míče dřív, načež svedl až u rohového praporku souboj právě s Baccou, který vybojoval aut.

90+2
    Hosté hrají chytře, snaží se držet balón a šetřit čas, což se jim zatím daří skvěle.

90+1
    Rozhodčí Rocchi nastavuje 4 minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    AC rozehrálo dozadu a postupně poslalo míč až k Donnarummovi.

89
    Hosté získali faul u rohového praporku na polovině domácích, což jim naprosto vyhovuje.

88
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází M´Baye Niang, přichází Carlos Bacca.

86
    Birsa nenašel od rohového praporku nikoho ze svých spoluhráčů.

86
    Hra se přesunula před Donnarummu, který bude spolu s obranou AC čelit rohovému kopu domácích.

84
    Tentokrát přišel do vápna Chieva centrovaný míč, na nějž si naskočil Paletta, který hlavou míjí bránu.

84
    Po Guzmánově faulu následuje další standardka pro AC.

83
    Přímý kop měli nyní k dispozici hosté, ale Sosa trefil jen připravenou zeď.

81
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Andrea Poli.

80
    Centr se Birsovi nepovedl a míče se zmocnili hosté.

79
    Hosté dávají Chievu k dispozici další standardku, ale tentokrát bude Birsa rozehrávat z větší dálky, takže se nedá očekávat přímé ohrožení brány.