Trnava B – Sereď 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.) | Žilina B – B. Bystrica 7:0 (kon.)
FC Košice – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Pohronie – Skalica 1:0 (kon.)
FC Košice
2:1 (2:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 16.10.2016, 15:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga

To je od nás všetko, ďakujeme Vám za pozornosť a prajeme ešte pokojný zvyšok víkendu. (16:51:42)

Máme za sebou zápas 11. kola, ktorí Košičania zvládli na výbornú. FC VSS si pripisuje do tabuľky dôležité tri body a opäť sa odtrhne od mestského rivala na rozdiel troch bodov. Košice si poradili s Liptovským Mikulášom po výhre 2:1. Všetky tri gól padli v prvom polčase, z toho dva presné zásahy padli z bieleho bodu. Zápas ešte ovplyvnila červená karta hostí zo 63. minúty, presilovku však domáci nevyužili a v platnosti tak ostal výsledok zo začiatku 36. minúty. FC VSS Košice vyhrali nad MFK Tatran Liptovským Mikulášom po výsledku 2:1.

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 8:6.

90+3

90+3
    Loptu držia domáci, v zápase sa už nič vážnejšie neudeje.

90+2
    Nervózny koniec duelu, hráči si vymieňajú ostré slová. Voľný kop pre Košice.

90+2
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Kubík, prichádza Čikić.

90+1
    Žltú kartu dostáva Šavol (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+1
    A máme tu ešte rohový kop pre hostí!

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty!

90
    Domáci pridali deviaty pokus mimo brány, brankár Šavol vyháňa svojich spoluhráčov hlboko do poľa, prichádza jedna z posledných šancí na útok.

89
    Košičania sa riadia heslom, že najlepšia obrana je útok. FC VSS drží loptu ďaleko od svojho brankára.

89
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Bavoľár, prichádza Djordjević.

88
    Kontra Košíc bola zastaveným postranným rozhodcom, píska sa ofsajd.

87
    Košičania stroskotali v útoku, hostia vrhajú svoje posledné sily do útočných aktivít.

86
    Posledných päť minút do konca zápasu. Podarí sa hosťom vyrovnať alebo ostanú tri body v Košiciach? Odpoveď na túto otázku sa dozvieme čoskoro.

85
    Liptovský Mikuláš opäť pri lopte, snaha hosťujúcich hráčov končí iba odkopom brankára Kotěru.

84
    Útok FC VSS nevyšiel, Liptáci sa snažia o rýchlu kontru.

83
    Domáci v poslednej desaťminútovke vôbec nevyzerali ako tím, ktorý má zápas pod kontrolou. Výsledkom je už druhá žltá karta. Košice sa akoby začali strachovať o výsledok.