Třinec – Zlín 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:6 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 20.10.2016, 18:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

59:25
    Ještě ale přichází jedno vyloučení a to na straně hostů, jelikož menší trest za sekání vyfasoval Weintritt.

55:19
    Macháček se provinil krosčekem a vyfasoval menší trest.

51:36
    Zlínští předvedli hned dva fauly v jednom střídání a musí na dvě minuty do tří. Sebera vyfasoval dvě minuty za podražení a Jaroněk za hákování.

48:12
    Rybnikár osprchoval zlínského gólmana sprškou ledu a vyfasoval menší trest za nesportovní chování.

48:01
    Králík se provinil podražením a Oceláři tak musí znovu do čtyř.

41:38
    Ale znovu musí Oceláři do čtyř, jelikož se hákováním provinil Weber.

38:44
    Série vyloučení nebere konce, za podražení je vyloučen Chovaniak a Oceláři musí do čtyř.

35:30
    Do čtyř naopak musí hosté, jelikož je za nedovolené bránění vyloučen Jaroněk.

33:04
    Ovšem ne na dlouho, jelikož menší trest za hrubost vyfasoval Konderla.

31:02
    Matěj putuje v dnešním utkání již podruhé na trestnou lavici, tentokrát za faul loktem.

09:11
    Podražením se provinil Sebera a první početní výhodu si zkusí také domácí.

05:11
    Matěj je vyloučen na dvě minuty za podražení a Zlín tak čeká první přesilovka.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 12. Mikler (Macháček), 21. Kašpárek (Macháček, Tobiáš Marguš), 27. Matěj (Králík), 34. Tobiáš Marguš (Rybnikár), 52. Mikler (Macháček, Marguš) – 56. Suhrada (Sebera)

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Bulava, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Weber, Chovaniak – Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček
    Berani Zlín: Lekeš (27. Horák) – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prchal, Prokeš – Rusler, Sebera, Bachánek, Handl, Kozubík, Hrazdira, Weintritt, Macík

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Tkáč