Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Calgary Flames
Středa 26.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

53:54
    O pár vteřin později zde máme další současné vyloučení. Stastny a Backlund se pustili do křížku po vhazování a nakonec oba putují za katr. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

53:46
    Oba kohouti si nakonec jdou odpočinout na dvě minuty za hrubost, uvidíme tak hru ve čtyřech.

49:26
    Blues si zahrají další přesilovku. Jejich bývalý hráč Troy Brouwer totiž oslabuje svůj tým menším trestem za hrubost.

45:14
    Ano, nakonec tomu je skutečně tak a domácí budou mít k dispozici dlouhou přesilovku pět na tři!

44:57
    Mnoho tvrdých střetů jsme v dnešním zápase neviděli, nyní jeden takový předvedl Bennett a rozhodčí ho posílají na trestnou lavici za vražení na hrazení. Přesilovka pro St. Louis.

27:32
    Po komerční přestávce si tedy potřetí v zápase vyzkouší přesilovku hokejisté Calgary, Kyle Brodziak totiž zasáhl hokejkou obličej Deryka Engellanda.

24:02
    Sean Monahan si pomohl háčkem a nabízí domácím první možnost přesilové hry v tomto zápase.

20:00
    Domácí začnou druhou třetinu ve čtyřech, dostávají totiž ještě menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

03:45
    První přesilovku zápasu si zahrají hosté, Patrik Berglund dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 46. Shattenkirk (Tarasenko, Parayko) – 4. D. Wideman (Brouwer, J. Gaudreau), 11. Engelland (Versteeg, S. Bennett), 23. S. Bennett (D. Hamilton, Backlund), 59. J. Gaudreau (Stajan, Ferland)

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Fabbri, Stastny, Steen – Perron, Schwartz, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, D. Hamilton, Grossmann – J. Gaudreau, Monahan, Chiasson – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Tkachuk.

Rozhodčí: Hebert, Peel – Murphy, Mach