HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Slavia Praha
2:5 (0:0, 2:3, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 10.11.2016, 18:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Dynamo dokázalo ve třetí třetině zvýšit svůj náskok brankou Hrádka a kontrolovalo zbytek utkání. Slávisté sice v posledních minutách vyvinuli značný tlak, ale Antoníček dokázal dostat puk do prázdné brány domácích. Dynamo si tedy z pražského Edenu veze tři zasloužené body. (20:05:10)

59:50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    PETR ANTONÍČEK trefuje prázdnou bránu. Asistence: Michal Rouha

58:55
    Slávisté to zkoušejí v šesti.

57:45
    Pardubickou akci dva na jednoho zakončoval Zeman, trefil však pouze vyrážečku domácího golmana.

57:05
    Hovorka pálil od modré, Nečas se střelou však nemá problém.

56:40
    Vlček nebezpečně prověřil Nečase.

56:21
    Slávistický hráč Kučera dostal osobní trest na 10 minut.

53:56
    Offside sešívaných.

53:35
    Nečas neměl s Jágrovým nahozením žádný zásadní problém.

53:10
    Kubánek vystihl rozehrávku domácích a nebezpečně kličkoval před Nečasem, trefil se však jen do betonů.

52:03
    Moravec se dokázal dostat před Nečase, ten jeho střelu schytal do výstroje.

50:49
    Rouha se doslova prodral přes tři hráče domácích, Dusil však jeho nebezpečné zakončení bezpečně kryje.

50:28
    Klapka pálil nebezpečně od modré, kontaktní gól však vsítit nedokázal.

49:10
    Tobiáš prokličkoval mezi bránícími Slávisty, ale zamířit do brány nedokázal.

48:12
    Šír se ocitl před prázdnou bránou. Z vyložené šance však přestřelil.

47:24
    Jelínek pálil od modré a Dusil jen vyrazil před sebe. Nikdo z hostů se však nedostal k dorážce.

46:10
    Pejzl nevyužil Zemanovu přihrávku před prázdnou bránu. Pardubicím je poté pískán offside.

44:23
    MICHAL HRÁDEK dokázal po střela Lašáka tečovat z mezikruží do brány. Asistence: Jan Lašák

43:50
    Havrda zákeřně sestřelil Zemana a vysloužil si trest do konce utkání.

43:39
    Kučera vypálil nebezpečnou střelu od modré, se kterou si však Nečas dokázal poradit.

43:02
    Pejzl nahodil na Dusila, ten uklidnil hru.

41:36
    Zeman pálil od modré čáry, Dusil vyráží.

40:23
    Pardubice drží útočné pásmo.

40:01

Hráči obou týmů již krouží po ledě.

Druhá třetina nám na rozdíl od prvního dějství hry přinesla ofenzívní hokej se spoustou šancí na obou stranách kluziště. Především díky četným individuálním chybám domácích Pardubice zatím vedou 3:2.

40:00

39:37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí po pěkné kombinaci střílejí kontaktní branku. Vlček našel křížným pasem MAXIMA KUBÁNKA, který vymetl horní růžek branky. Asistence: Šimon Vlček

38:49
    Jelínek dostává dvě minuty za hrubost po závaru v rohu kluziště.

36:33

34:49
    Hosté se trefují ve vlastním oslabení a odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. Po špatné rozehrávce domácích se k puku dostal Koffer a předložil jej úplně volnému TOMÁŠI ZEMANOVI, který se z vyložené pozice snad ani nemohl mýlit.

34:33
    Rohlík si odsedí dvě minuty za podražení.

32:55

31:06
    Přesilová hra se však domácím zatím vůbec nedaří, s pukem na hokejkách operují spíše hráči Dynama.

30:55
    Hostující Pejzl si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení domácího borce.

29:55
    Pardubičtí se dostávají do vedení. Po ukázkové přihrávce Rouhy se k puku dostal PETR ANTONÍČEK, který posílá kotouč do odkryté domácí brány. Asistence: Michal Rouha, David Matěcha.

29:08
    Slávisté se usadili v pásmu soupeře, z nadějné souhry však vytěžili pouze vhazování po pravém boku hostujícího gólmana.

27:20
    Havrda se po hezké individuální akci pokoušel prodrat k zakončení, jeho snaha ovšem nebyla korunována úspěchem.

25:58
    Nyní jsou ovšem aktivnějším týmem hosté, domácího gólmana prověřil především Koffer, jehož ostrý pokus Dusil kryje.

24:32
    Po rychlé akci sešívaných dorazil puk do svatyně Dynama VOJTĚCH JÁGR. Asistence: Pavle Vojinovič a Maxim Kubánek

22:15
    Kižlin dorážel ve velké šanci nahození kučery, střela se však mezi tři tyče nevešla.

20:44
    Hosté se dostávají do vedení po důrazné střele z mezikruží, jejímž autorem byl TOMÁŠ ZEMAN. Asistence: Ondřej Rohlík a Filip Koffer

20:20
    Hned zkraje třetiny se dostali do šance domácí, nezakončili však dobře.

20:01

Obě mužstva nastoupila na ledovou plochu, druhá třetina začne za pár okamžiků.

První třetina je za námi, aktivita se přelévala z jedné strany na druhou, více šancí si vypracovali Východočeši. Žádný z jejich pokusů ale v síti neskončil, a protože se neprosadila ani Slavia, jde se do šaten za stavu 0:0.

20:00

19:56
    Sledujeme ještě icing slávistů.

19:26
    Pardubice v plném počtu.

19:04
    Pražané už byli s toušem ve střední třetině, ofsajd.

18:53
    Hovorka Nečase nepřekonal.

18:40
    Vršovičtí zákládají útok ze své třetiny.

18:19
    Ke střele se odhodlal až Klapka, vystřelil mimo tři tyče.

17:26
    Antoníček si jde odsedět dvě minuty za hákování.

16:40
    Puku se teď zmocnili slávisté.

15:30
    Havrda vybojoval puk ve středním pásmu, Pražané z toho ale nic podstatného nevytěžili.

15:14
    Ofsajd sešívaných.

14:37
    Antoníček kroužil s pukem v útočné třetině, nakonec se dostal i ke střele, ta však byla nepřesná.

14:14
    Obě mužstva střídají.

13:36
    Slavia má problémy s rozehrávkou.

12:38
    Pardubice teď tlačí, další střelu si připsal Pejzl.