Žilina B – Nitra 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lipany 6:0 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 1:2 (kon.)
Bardejov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Martin – Šamorín 3:4 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 2:3 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
2:1 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 12.11.2016, 13:30 • Mestský štadión Nového Mesta nad Váhom • MONACObet liga

To je odo mňa nateraz všetko, prajem príjemný zvyšok soboty. (15:59:34)

Po bezgólovom prvom polčase prišli na rad tri góly v rozpätí ôsmich minút. Dva z nich vsietil Lukáš Šebek, ktorý tak rozhodol o víťazstve Nového Mesta nad Váhom. Banská Bystrica si z dnešného zápasu odnesie prehru a nepriaznivé skóre 1:2.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:9. Rohy: 3:7.

90+2

90+2
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Vlado, prichádza Cisár.

90+2
    Žltú kartu dostáva Belic (Nové Mesto nad Váhom).

90+1
    Faul hosťujúceho hráča, domáci futbalista sa s rozohrávkou neponáhľa a pravdepodobne za to uvidí žltú kartu.

90
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Valent.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Dobrá robota domácich hráčov, ktorí naďalej držia na dištanc hráčov hostí.

88
    Nové Mesto nad Váhom bráni pozorne a hostí do šancí nepúšťa.

87
    Dukla sa veľmi snaží o vyrovnávajúci gól, ten však nepríde. Dôvodom je dobré držanie lopty domácich hráčov.

86
    V záverečných minútach sa súboje vyostrujú, teraz mali domáci šťastie, že unikli žltému trestu.

85
    Žltú kartu dostáva Fuják (FK Dukla Banská Bystrica).

84
    Dnešné stretnutie sleduje 138 divákov.

83
    Túto možnosť hostia nevyužili, domáci sa ubránili.

82
    Žltej karty sme sa nakoniec dočkali, ale tentokrát to bolo po faule, ktorý sa odohral pred hranicou šestnástky. Dukla má skvelú možnosť na vyrovnanie!