Uničov – Líšeň 4:0 (kon.) | Zlín B – Slovácko B 3:3 (kon.)
FC Zlín B
3:3 (2:0)
1.FC Slovácko B
Neděle 13.11.2016, 10:30 • UT Luhačovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

90
    Konec zápasu. (12:20:39)

89
    Ještě jeden rohový kop měli k dispozici hosté, nicméně míč skončil v náručí Dostála.

88
    Slovácko ale celou situaci přestálo a samo se vydává dopředu.

87
    Rohový kop pro zlínské Ševce – první v zápase.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Blanař, přichází Petřík.

85
    Žlutou kartu dostává Mareš (1.FC Slovácko B).

85
    Ani ta nevyšla, navíc se jeden z hráčů Slovácka provinil faulem.

84
    Domácí jej odvrátili, ale hosté dostanou vzápětí další možnost.

83
    Rohový kop hostujícího celku.

82
    Slovácko se opět drží na útočné polovině soupeře, ale v posledních minutách nic kloudného nevymyslelo.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Tkadlec.

80
    Zbývá deset minut do konce zápasu a utkání zatím směřuje k remíze, ale uvidíme, co se stane ve zbytku zápasu.

77
    A navíc následně mají hosté k dispozici velmi nebezpečný volný přímý kop.

75
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Je to tady, hosté završují comeback a vyrovnávají! O vyrovnání se postaral BENJAMIN TETTEH – 3:3!

74
    Opět však s ním hosté nesklidili úspěch, obrana Zlína celou situaci přestála.

73
    Další rohový kop pro Slovácko.

72
    Tentokrát se fotbalisté v bílém do šance nedostali, navíc byl pískán útočný faul.

71
    Rohový kop pro Slovácko.

70
    A do vápna domácích mířil další nebezpečný centr z pravé strany, hosté se dostali ke dvěma střelám, ale nakonec obě byly zablokovány.

Daniel Kinc

Branky: 1. Žůrek, 9. Blanař, 46. Mlýnek – 55. Machalík, 62. Pospíšil, 75. Tetteh

Karty:   85. Mareš (SOB)

FC Zlín B: Dostál – Michálek, Malý, Bačo, Žůrek (63. Oulehla), Blanař (86. Petřík), T. Mlýnek (81. Tkadlec), Vašulka, Malenovský (C), Masař, M. Mlýnek.
    Náhradníci: Šiška – Tkadlec, Stuchlík, Oulehla, Zahradník, Petřík.

1.FC Slovácko B: Daněk – Flasar, Suchý (C), Dramé, Machalík, Tetteh, Kubala, Mareš, Zajíc, Pospíšil, Břečka.
    Náhradníci: Trmal – Škubník, Michna, Vinkler, Křivánek.

Rozhodčí: Jahoda – Pfeifer, Sedláček