Trnava B – Svätý Jur 7:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Skalica 0:4 (kon.) | Sereď – Pohronie 3:0 (kon.)
ŠKF Sereď
3:0 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Neděle 13.11.2016, 13:30 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (15:27:06)

V druhom polčase domáci pridali dva presné zásahy a tak zvíťazili v dnešnom stretnutí 3:0. Sereď si pripísala v boji o popredné priečky veľmi dôležité tri body. Hosťom sa nepodarilo predĺžiť sériu bez prehry na sedem zápasov.

90+2
    Ešte na záver strela Pohronia na bránu, ktorú brankár nepúšťa za svoj chrbát a je tu koniec.

90+2
    Sereď následne získala priamy kop, hostia sa ubránili.

90+1
    V nadstavenom čase ešte prichádza strelecký pokus hostí smerujúci na bránu, ale domáci gólman chytá.

88
    Situácia sa opakuje ešte v tej istej minúte. Aj teraz nasleduje po útočnej snahe Pohronia odkop domáceho gólmana.

88
    Ofenzívna akcia hostí sa končí len odkopom od domácej brány.

87
    Teraz vpredu fauluje Pohronie a loptu bude mať Sereď.

86
    Sereď sa dopúšťa faulu v strede ihriska, loptu majú na svojich kopačkách hostia.

85
    Domáci strieľajú z priameho kopu mimo brány.

85
    Hráč hostí Lukáš Garaj zastavuje domáci útok len za cenu faulu, za čo vidí žltú kartu a nasleduje priamy kop Serede.

82
    Po krátkom čase faulujú aj hostia.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Blahút.

81
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Jankto.

81
    Sereď si vpredu počína nedovolene, loptu tak budú mať na svojich kopačkách futbalisti z Pohronia.

79
    Sereď dala gól!
    Domáci celok zvyšuje svoj náskok na 3:0 zásluhou ADAMA MORONGA a jedenásť minút pred koncom riadneho času je už zrejme definitívne rozhodnuté o víťazovi dnešného duelu!

77
    Pohronie získalo rohový kop. Domáci sa pri siedmom rohu hostí ubránili a loptu majú pod kontrolou.