Zápy – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Jirny 0:0 (6:7 po pen.) | Štěchovice – Táborsko akademie 1:1 (4:2 po pen.)
SK Zápy
3:0 (1:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 13.11.2016, 14:00 • Teletník Aréna, Zápy • Česká fotbalová liga • 14. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Hezký zbytek dne! (15:57:58)

Poslední podzimní zápas hraný na domácím hřišti Záp je za námi! Domácí si ve druhé půli pohlídali své těsné vedení z prvního poločasu a navíc ještě dokázali přidat další dvě branky. V 74.minutě se prosadil z nařízené penalty zkušený Petrů a v poslední minutě zápasu nově příchozí Lukashov, jenž z přímého kopu nedal Vávrovi žádnou šanci přesnou střelou k pravé tyči. Hostujícímu celku se sice nedá upřít snaha, avšak Straka nemusel prakticky předvést žádný větší zákrok.

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Jíra.

90
    Zápy právě vstřelily branku!
    Tak to je parádní příchod! OLEKSII LUKASHOV přišel na hřiště a ihned se ujal rozehrávky přímého kopu po předešlém faulu Procházky, Lukashovova technická střela zamířila kolem zdi přesně k pravé tyči, a tak je skóre 3:0 pro Zápy.

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek Jan, přichází Lukashov.

88
    Svoboda se nyní výborně uvolnil do úniku, avšak těsně před hranicí pokutového území jej nedovoleně zastavil Procházka, který od sudího vidí žlutou kartu.

87
    Dlouhý nákop kapitána hostí Petra končí bezpečně ve Strakově náruči.

86
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Novák.

84
    Za zdržování teď vidí žlutou kartu také zápský brankář Radim Straka.

83
    Nebezpečný centr do šestnáctky odvrací svou hlavičkou nově příchozí Kovařík.

82
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Kovařík.

81
    Žlutou kartu dostává Vybíral (FK Králův Dvůr).

80
    Další komplikace pro Králův Dvůr přichází nyní, když se Zápům daří držet na hostující polovině hřiště.

79
    Žlutou kartu dostává Eliáš (FK Králův Dvůr).

78
    Do konce zbývá něco málo přes deset minut včetně nějakého toho nastavení, hosté teď mají před sebou poměrně těžkou situaci, neboť Zápy velmi dobře brání.