Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 15.11.2016, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Československá stopa v zápase
    Petr Koukal (JEK) 0+0, 0 střel, 13:55 čas na ledě. (20:09:38)

Domácí hokejisté sehráli třetí třetinu výborně takticky, nedali svému soupeři mnoho šancí pro zakončení. Avtomobilist Jekatěrinburg nedokázal proměnil ani jednu ze svou šancí. Domácí gólmani neinkasovali.

60:00
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Oleg Gubin – 2 min., vysoká hůl).

59:35
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí s přehledem a klidem zápas dohrávají.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:25
    V brance domácích došlo ke změně, odchází Andrej Filoněnko, do hry se vrací přichází Ilja Sorokin.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hraje se ve středním pásmu. Ani jeden celek nyní výrazněji nedominuje.

56:50
    V poklidném tempu se dostáváme ke konci třetiny, CSKA Moskva svého soupeře nepouští do zakončení.

56:00
    Z pohledu Jekatěrinburgu zbývající čas běží velmi rychle, domácí hrají výborně takticky. Hosté se nemohou dostat do zakončení.

55:30
    V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze třetí třetiny, domácí hrají takticky velmi dobře.

54:45
    Grigorij Panin se obětavě položil do střely jednoho z hráčů soupeře. Výborná obranná brána domácího beka.

54:00
    Vladimir Sochatskij musel zasahovat po střele, kterou Semjon Košelev ukryl za obránce. Na poslední chvíli brankář zastavil puk.

53:30
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, hostující celek by už nutně potřeboval vstřelit kontaktní branku.

53:00
    Hostující celek nehjrál početní výhodu vůbec špatně, do několika dobrých pozic se propracoval, ale brankář domácích drží čisté konto.

52:14

50:50
    V brance domácích došlo ke změně, Ilja Sorokin odchází z hrací plochy, místo něho přichází Andrej Filoněnko.

50:50
    Skvěle nyní vychytal jednoho z hostujících hráčů domácí brankář Ilja Sorokin, který kryje kotouč. Domácí gólman má stále čisté konto.