Nitra – Orange 20 1:0 (kon.)
HK Nitra
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HK Orange 20
sk Úterý 15.11.2016, 18:00 • Zimný štadión Nitra • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

Nitra utrpela doma povinné víťazstvo s Dvadsiatkou futbalovým výsledkom 1:0. O jediný gól sa na konci druhej tretiny postaral Blackwater.
    Strely na bránu v tretej tretine 16:9, celkovo 51:24. Ďakujeme za pozornosť. (20:22:29)

59:56
    Grman sa dostal k strele od modrej, ale trafil len hráča pred sebou.

59:48
    Po chvíli sa puk posunul, ale súboj sa vlastne iba presunul na druhý roh.

59:37
    Nitra zatlačila puk do rohu klziska.

59:32
    Zakázané uvoľnenie Nitry, Roman Durný smeruje na striedačku a Dvadsiatka to skúsi v šiestich.

59:17
    Hostia sa ale nevedia dostať z obranného pásma.

59:05
    Ernest Bokroš si berie oddychový čas.

58:55
    Slovák sa po naskočení na ľad zapojil do hry a vytvoril šancu a sám mohol zvýšiť skóre, ale bekhendovým zakončením netrafil bránu.

58:35
    Strela od modrej nemala razanciu.

58:22
    Valent prikryl nahodenie, ktoré sa k nemu odrazilo od zadného mantineli. Zároveň sa ho snažil získať Žiak a strčil mu pri tom hokejku k puku práve keď ho prikrýval, tak si to ešte obaja objasňujú.

58:07
    Košecký musel po puk za vlastnú bránu.

57:46
    Nahodenie na jeho bránu Valent chytá a prerušuje hru.

57:38
    Hostia ale stále vo svojom obrannom pásme.

57:11
    Macík dohnal puk až na zadnom mantineli útočného pásma, má už pri sebe dvoch protihráčov, ktorí ho pred bránu nechcú pustiť.

57:00
    Trška od modrej, Valent puk zasadol, lebo mal pred sebou Sádeckého.

56:36
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Slovák – 2 min., hákovanie).

56:20
    Po Slovákovom faule na Oška signalizované vylúčenie, zatiaľ hrajú hostia v šiestich.