Slavia – Dukla Praha 2:6 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Příbram – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
4:1 (3:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 20.11.2016, 10:30 • FK Litvínov - UT • Juniorská liga • 14. kolo

Ve druhém poločasu jsme již nesledovali takové střelecké galapředstavení a k vidění byla již jen jediná branka v podání domácího celku. Hosté se ze začátku druhé půle snažili o zvýšení útočné aktivity, leč nebylo jim to nic platné, protože až příliš často nedokázali zaměřit prostor branky. Domácí byli lepším celkem a tři body si odnáší zaslouženě. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:17:50)

90

89
    Opět v akci Teplice, avšak nepohlídaly si ofsajdovou linii, takže sudí přerušuje hru a dává míč hostům.

88
    Hosté se ještě vydali na útočnou polovinu, nicméně hodně rychle o míč přišli.

87
    Teplice se po odmlce také vydaly na útočnou polovinu, jenže tentokrát se jim branku nepodařilo zaměřit.

86
    Zažlutilo se nám i na druhé straně. Kartu viděl Jan Svoboda.

84
    Pražané si na své konto připsali již druhou dnešní žlutou kartu, tentokrát to je Petr Buchta.

84
    Hráčům Bohemians se po dlouhé době podařilo trefit prostor branky, nicméně střela za zády Plachého přesto nekončí.

82
    Hostům se podařilo získat volný kop ve středu hrací plochy, ale následně míč odletěl mimo hřiště, takže vykopává Plachý.

81
    Míč skončil v zámezí, takže se o odkop od branky postará brankář Šrámek.

80
    Po vhazování na útočné polovině hosté o míč zase velmi svižně přišli.

79
    Ani jeden z celků se v posledních minutách nikam nežene. Hosté jsou zřejmě již srozuměni s porážkou.

78
    Ze hry odchází Hasil a Červenka, na jejichž místa přichází Švejda a Tesař.

77
    Domácí jsou i nadále aktivnějším celkem a nepouští soupeře ke korekci skóre.

76
    Po rohovém kopu však žádná další branka nepřišla, i když zakončení letělo mezi tři tyče, kde však byl připravený gólman.

75
    Teplice jsou i nadále nebezpečnějším celkem a podařilo se jim získat další rohový kop.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Charvát, přichází Kučera.

74
    Petr Vacík se provinil a trestem mu je žlutá karta z ruky sudího Ginzela.

73
    Přestupek proti pravidlům v podání domácích na útočné polovině hřiště dává míč hostům.