Slavia – Dukla Praha 2:6 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Příbram – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
4:1 (3:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 20.11.2016, 10:30 • FK Litvínov - UT • Juniorská liga • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Ve čtrnáctém kole Juniorské ligy se spolu utkávají celky FK Teplice a Bohemians Praha 1905. O něco lépe postaveným celkem jsou Pražané, kteří se nachází na šesté příčce se ziskem 23 bodů, zatímco jejich soupeř je na pozici jedenácté s 16 body. Teplice mají nepříjemnou sérii tří porážek v řadě, kterou budou chtít přerušit, k čemž by jim měli pomoci i někteří hráči s kádru A týmu. Podobně však odpovídají i hosté a těšit se tedy můžeme na zajímavá jména, která prošla nejvyšší soutěží.

FK Teplice: Plachý – Svoboda, Dressler, Kodeš, Bílek (C), Šup, Hasil, Hrubý, Richter, Nivaldo, Červenka
    Náhradníci: R. Švejda – Batryn, Z. Švejda, Martirosyan, Tesař

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Buchta, Charvát, Bartek, Rothe (C), Kuchta, Jirásek, Mikuš, Vacík, Vaníček
    Náhradníci: Došek – Horizrál, Grohmann, Fotr, Kučera, Věchtík

Rozhodčí: Ginzel – Blažej, Vitner.

1

1
    Hned v úvodu jsme mohli sledovat teplické zakončení, které však skončilo mimo tři tyče.

3
    Do útoku se vydali i hráči hostujícího celku, načež vybojovali první rohový kop utkání.

4
    Jenže po rohovém kopu žádné ohrožení Plachého branky nepřišlo.

5
    Jeden z domácích hráčů potřebuje ošetření po zákroku soupeře uprostřed hrací plochy.

6
    Teplice se držely na útočné polovině, jenže o balón je připravila pozorná obrana Bohemians.

7
    Ani další pokus o přechod přes obranu pražského celku se domácím moc nepovedl.

8
    Hosté se na útočné polovině dopustili přestupku proti pravidlům, takže hrají Teplice.

9
    Teplicím se podařilo vybojovat rohový kop, který je pro ně první v utkání.

10
    Po rohovém kopu se domácí dostali do zakončení, jenže to zamířilo mimo tři tyče.

11
    Domácí se dostali k zajímavé standardní situaci nedaleko pokutového území, nicméně střela mířila mimo branku a vykopávat bude gólman Šrámek.

11
    Teplice právě vstřelily branku!
    Nakonec se přeci jen úvodní tlak podařilo Teplicím přetavit v úvodní branku utkání, o kterou se postaral PATRIK DRESSLER.

12
    Hosté si vybojovali standardní situaci poblíž středového kruhu.

13
    Jenže stejná situace se po chvíli opakuje v opačném gardu, takže k míči se vrací domácí.

14
    Ani rozehrávka teplických fotbalistů nebyla z nejpřesnějších, takže se balón vrací na kopačky Pražanů.

15
    Teplice se dostaly ke střele na branku, nicméně Šrámka zaskočit nedokázaly.

16
    Domácí jsou i nadále aktivnějším celkem a snaží se přidat zaskočenému soupeři druhou branku.

17
    Aktivita se Teplicím vyplácí a nyní přidávají další branku, jejímž autorem je bratr slavného hokejisty MAREK ČERVENKA.

19
    Hostující celek vybojoval nebezpečný volný přímý kop na útočné polovině.

20
    Střelecký pokus ze standardní situace však zamířil pouze mimo tři tyče branky, kterou dnes hájí Jan Plachý.

21
    Hostům se nepovedl přechod do útoku, takže k míči se opět dostávají domácí.

22
    Tepličtí hráči vyslali další střelecký pokus, který však tentokrát dokázal Šrámek vyřešit.

23
    Domácí svého soupeře nepouští k žádnému tlaku a častěji se drží na útočné polovině.

24
    Ofsajdové postavení domácího fotbalisty znamená, že se míč přesouvá do držení hostů.

25
    Teplice dnes poměrně často střílí, nicméně další pokus se mezi tři tyče nevešel, takže Šrámek může odkopávat od branky.

25
    Hráči Bohemians se vydali na útočnou polovinu, kde jejich akci přerušil ofsajd.

26
    Severočeši se opět odhodlali ke střele, leč ta znovu mířila jen mimo branku.

27
    Další útočné snažení teplického mužstva skončilo pouze autovým vhazováním.

27
    Kanonáda v podání domácího celku neskončila a vedení Teplic je již tříbrankové, když autorem gólu je středopolař ROBERT HRUBÝ, který je v Teplicích na hostování z pražské Slavie.

30
    Hosté vybojovali standardní situaci na útočné polovině kousek za středovým kruhem.

31
    Jenže volný kop k ničemu nevedl a do útoku se naopak mohli vydat hráči domácího celku. Ti však také balón neudrželi dlouho.

32
    Pražané se pokusili zaútočit, jenže obrana Teplic hraje v pohodě a míč získala.

33
    Snaha domácího celku o vstřelení čtvrté branky končí odmávaným a odpískaným ofsajdem.

35
    Teplice vybojovaly další nebezpečný volný přímý kop, avšak nic zajímavého z něho vymyslet nedokázaly.

36
    Hosté se v první půli zatím vůbec nedostávají k ohrožení soupeřovy branky.

37
    Oba celky se vystřídaly v držení balónu a hra se momentálně odehrává kolem středu pole.

39
    V posledních minutách nám trochu opadlo tempo, protože se domácí již nikam neženou.

40
    Bohemians právě vstřelili branku!
    V závěru poločasu se přeci jen hostům podařilo vsítit svou úvodní branku, která přišla po standardní situaci. O branku se postaral kapitán PETR ROTHE.

42
    Domácí se snažili rychle zareagovat, načež vybojovali alespoň rohový kop. Po něm však navýšení skóre nepřišlo.

43
    Další výlet hráčů Bohemians na útočnou polovinu skončil neslavně a u míče jsou domácí.

44
    Hráči z Ďolíčku vybojovali standardní situaci poblíž pokutového území, z níž ohrozili gólmana, který ale míč za svá záda nepustil.

45
    Z rohového kopu se hostujícímu celku nic významného vymyslet nepodařilo.

45+1

Máme za sebou na góly poměrně bohatou první půli. Sledovat jsme mohli hned čtyři branky, kdy se domácí dostali do tříbrankového vedení a hosté korigovali až v závěru poločasu. Domácí jsou aktivnějším celkem a vedou naprosto zaslouženě. Hosté se ani s několika ligovými hráči zatím nedokážou výrazněji prosazovat. Druhý poločas začne přibližně v 11:31.

46

47
    Domácím se hned v úvodu druhého poločasu podařilo vybojovat rohový kop, po němž následovala střela na bránu, ale míč se za záda gólmana nedostal.

49
    Na druhé straně se ke střele dostali také hosté, jenže jejich pokus branku netrefil.

50
    Teplicím se podařilo vybojovat autové vhazování na útočné polovině.

51
    Hosté je však o míč rychle připravili a svižným krokem se vydali vpřed, načež znovu netrefili prostor branky.

52
    Bohemians jsou zatím v úvodu druhé půle mnohem aktivnější než v prvním poločase.

53
    Pražanům se však zatím vůbec nedaří zaměřit branku, takže další rána míří mimo tři tyče.

54
    Hosté se na útočné polovině provinili proti pravidlům, takže se k míči dostávají Teplice.

55
    Jenže Teplicím útočné snažení dlouho nevydrželo a míč vybojovali Pražané.

56
    Teplicím se mnohem více daří trefovat prostor branky, což opět ukázaly.

56
    A máme zde pátou branku celkově, čtvrtou pro Teplice. Kanonáda tedy pokračuje i ve druhé půli. Autorem branky je opět MAREK ČERVENKA.

58
    Hosté byli při pokusu o rychlou odpověď faulováni na útočné polovině.

59
    Ovšem hráči Bohemians netrefují branku ani tentokrát a jejich střela zamířila mimo tři tyče.

60
    Domácím se tentokrát útočná akce nepovedla, protože si nedali pozor na ofsajdové postavení.

61
    Další přímočará akce domácího celku je zakončena střelou na branku, po níž následuje roh.

62
    Po rohovém kopu se dostali domácí do zakončení, avšak to zamířilo pouze mimo tři tyče.

63
    Místo Kuchty, Jiráska a Mikuše přichází Horizrál, Grohmann a Fotr.

64
    Dnešní utkání sleduje 81 diváků.

65
    Domácího kapitána Michala Bílka nahrazuje Martirosyan.

66
    Hosté si nepohlídali ofsajdové postavení, takže jim je míč odebrán a hrají domácí.

67
    Domácí se opět dostali k držení míče a soupeře do ničeho zajímavého nepouští.

68
    Jenže přestupek proti pravidlům na útočné polovině dává balón do držení Bohemians.

69
    Po volném přímém kopu hostů si můžeme zapsat pouze další zakončení mimo branku.

70
    Ze hřiště mizí Šup a nahrazuje ho Batryn.

70
    Ani nyní se hostující hráči nedokázali trefit a střela míří mimo prostor, který hájí Jan Plachý.

71
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bartek, přichází Věchtík.

71
    Teplice vybojovaly autové vhazování na útočné polovině, což se jim při současném stavu celkem hodí.

73
    Přestupek proti pravidlům v podání domácích na útočné polovině hřiště dává míč hostům.

74
    Petr Vacík se provinil a trestem mu je žlutá karta z ruky sudího Ginzela.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Charvát, přichází Kučera.

75
    Teplice jsou i nadále nebezpečnějším celkem a podařilo se jim získat další rohový kop.

76
    Po rohovém kopu však žádná další branka nepřišla, i když zakončení letělo mezi tři tyče, kde však byl připravený gólman.

77
    Domácí jsou i nadále aktivnějším celkem a nepouští soupeře ke korekci skóre.

78
    Ze hry odchází Hasil a Červenka, na jejichž místa přichází Švejda a Tesař.

79
    Ani jeden z celků se v posledních minutách nikam nežene. Hosté jsou zřejmě již srozuměni s porážkou.

80
    Po vhazování na útočné polovině hosté o míč zase velmi svižně přišli.

81
    Míč skončil v zámezí, takže se o odkop od branky postará brankář Šrámek.

82
    Hostům se podařilo získat volný kop ve středu hrací plochy, ale následně míč odletěl mimo hřiště, takže vykopává Plachý.

84
    Hráčům Bohemians se po dlouhé době podařilo trefit prostor branky, nicméně střela za zády Plachého přesto nekončí.

84
    Pražané si na své konto připsali již druhou dnešní žlutou kartu, tentokrát to je Petr Buchta.

86
    Zažlutilo se nám i na druhé straně. Kartu viděl Jan Svoboda.

87
    Teplice se po odmlce také vydaly na útočnou polovinu, jenže tentokrát se jim branku nepodařilo zaměřit.

88
    Hosté se ještě vydali na útočnou polovinu, nicméně hodně rychle o míč přišli.

89
    Opět v akci Teplice, avšak nepohlídaly si ofsajdovou linii, takže sudí přerušuje hru a dává míč hostům.

90

Ve druhém poločasu jsme již nesledovali takové střelecké galapředstavení a k vidění byla již jen jediná branka v podání domácího celku. Hosté se ze začátku druhé půle snažili o zvýšení útočné aktivity, leč nebylo jim to nic platné, protože až příliš často nedokázali zaměřit prostor branky. Domácí byli lepším celkem a tři body si odnáší zaslouženě. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:17:50)