Hoffenheim – Hamburg 2:2 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:2 (1:1)
Hamburger SV
Neděle 20.11.2016, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 11. kolo
    61. Nicolai MÜLLER - 2:2

61
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Zajímavý zápas pokračuje! Velkou chybu udělal Niklas Süle, jehož přihrávku zachytil Ostrzolek, jenž okamžitě nahrál míč na levé křídlo Kostićovi. Ten poslal před bránu přízemní centr, který ve skluzu tečoval špičkou kopačky Lewis Holtby a NICOLAI MÜLLER balón na zadní tyči pohodlně uklidil do sítě – 2:2.
    49. Steven ZUBER - 2:1

49
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí skóre utkání! Velkou zásluhu na tom má Pavel Kadeřábek, který si řekl o míč skvělým náběhem na pravém křídle a poté si všiml z druhé vlny nabíhajícího STEVENA ZUBERA, jehož našel přesným centrem. Švýcarský hráč z voleje propálil Matheniu, jemuž balón propadl do sítě pod tělem – 2:1.
    45+1. Sandro WAGNER - 1:1

45+1
    Domácí těsně před přestávkou vyrovnávají! Demirbay poslal z rohového kopu před bránu skvělý centr, SANDRO WAGNER na malém pohotově nastavil kopačku a usměrnil míč za záda Mathenii.
    28. Filip KOSTIĆ - 0:1

28
    Hosté byli s přibývajícími minutami stále aktivnější a dokonce se ujímají vedení! FILIP KOSTIĆ vběhl s míčem do šestnáctky, kde zasekávačkou obehrál Bičakčiće a poslal balón mezi nohy brankáře Baumanna. Na brankové čáře se ještě pokoušel zachránit situaci Niklas Süle, ale jeho snaha byla marná.

Martin Augustin

Branky: 45+1. Wagner (Demirbay), 49. Zuber (Kadeřábek) – 28. Kostić (Holtby), 61. N. Müller (Holtby)

Karty:   41. Bičakčić (HOF) – 16. Sakaj (HAM), 42. N. Müller (HAM)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 11:8. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:22.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Hübner, Vogt (C) (22. Bičakčić), Süle – Kadeřábek, Amiri, Rudy, Demirbay (69. Rupp), Zuber – Kramarić (78. E. Vargas), Wagner.
    Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Toljan, Rupp, Polanski, Szalai, E. Vargas.

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, G. Jung, Djourou, Santos – Sakaj (C), Holtby, Ostrzolek – N. Müller (90+5. Porath), Gregoritsch (80. Lasogga), Kostić (90+3. Hunt).
    Náhradníci: Mickel – Götz, Hunt, Jatta, Bahoui, Porath, Lasogga.

Rozhodčí: R. Hartmann – C. Leicher, M. Schüller