Waregem – Anderlecht 3:2 (kon.) | Mechelen – Standard 2:1 (kon.) | Charleroi – Lokeren 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
2:1 (2:1)
Sporting Lokeren
Neděle 20.11.2016, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi (Charleroi) • Belgická liga • 15. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (21:56:28)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 1:3.

Je konec! Sporting Charleroi nakonec na své půdě vítězí nad Lokerenem 2:1. Hosté se přitom dostali do vedení. Mirić otevřel po dvaceti minutách skóre střelou z malého vápna. Domácím se však o dvě minuty podařilo vyrovnat, když se trefil Fall! Pět minut před přestávkou poslal domácí do vedení parádní hlavičkou Pollet! Ve druhém poločase se hosté hnali za vyrovnáním, ale domácí obrana už je do ničeho nepustila.

90+4

90+2
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Terki, přichází Ansah.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Lokeren kombinuje na polovině hrací plochy a snaží se najít skulinky v obraně domácího celku. Zadáci Sportingu zatím pracují na jedničku.

89
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Pollet, přichází Bedia.

88
    Na druhé straně se do pokutového území hnal Fall. Domácí útočník se sice prodral do vápna, ale v souboji s obráncem se dopustil faulu.

87
    Lokeren se usadil na polovině domácího celku. Hosté kombinovali v blízkosti pokutového území, ale nikdo se nakonec nedostal ke střele.

86
    Domácí fotbalisté už hrají hodně jednoduše. Zadáci Sportingu vybojovali míč před pokutovým územím a jednoduše jej odkopli přes celé hřiště.

85
    Skulason poslal centr na zadní tyč, kam z brankové čáry vyrazil brankář Penneteau, jež vyboxoval míč do zámezí.

84
    Samotný Fall si na malém vápně našel centr od rohového praporku. Domácí střelec se snažil zakončovat, ale střela mu nesedla.

83
    Nažhavený Fall prolétl s míčem do pokutového území, ale jeden ze stoperů se mu na poslední chvíli položil pod nohy a srazil míč na roh.

82
    Hra je znovu přerušena. Po hlavičkovém souboji v pokutovém území zůstává na trávníku ležet jeden z domácích fotbalistů.

81
    Lokeren zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kde byli připravení zadáci Sportingu, kteří míč odhlavičkovali ven ze šestnáctky.

80
    Hostům se pomalu ale jistě krátí čas na vyrovnání. Nikdo z fotbalistů Lokerenu není schopen vzít na sebe odpovědnost.

79
    Střídající de Sutter si potáhl míč na pravou stranu a poslal přízemní centr do pokutového území. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo ve žlutém.

78
    Domácí fandové se i nadále baví hlasitým skandováním. Dnešní duel se hraje před fantastickou kulisou.