FC Košice – Poprad 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Trnava B 0:2 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.)
FC Košice
2:1 (2:0)
FK Poprad
sk Neděle 20.11.2016, 13:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga

To je odo mňa všetko, teším sa na vás opäť niekedy nabudúce. (15:20:24)

Košičania prezimujú na prvej priečke tabuľky so ziskom 41 bodov, Poprad zimu prečká na šiestom mieste a 22 bodmi. FC VSS má až 10-bodový náskok na druhý Bardejov a základnú časť skupiny Východ už Košice naisto vyhrajú. Poprad bude v dvoch záverečných dueloch bojovať o postup do nadstavbovej časti.

FC VSS Košice porazili pred 652 divákmi súpera z Popradu. Posledný duel jesennej časti domáci vyhrali po výsledku 2:1. Poprad znížil na rozdiel jedného gólu zásluhou Šuľu v 74. minúte, ten istý hráč ale putoval predčasne pod sprchy o 9 minút neskôr. Poprad tak náskok Košíc nezmazal a s rokom 2016 sa lúči prehrou.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:4.

90+3

90+3
    Košice poslednú šancu Popradu zlikvidovali, domáci ešte stihli vystreliť mimo brány hostí. Píska sa koniec zápasu.

90+3
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Takáč, prichádza Bilić.

90+2
    Posledná šanca Popradu je vedená stredom ihriska.

90+1
    Strela mimo bránu a následne aj ofsajd. To všetko sa podarilo futbalistom Popradu v prvej nadstavenej minúte.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Dnešné stretnutie sleduje 652 divákov.

90
    Začala sa nám posledná minúta riadnej hracej doby. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

90
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Trebuňák, prichádza Želinský.

89
    Futbalista hostí sa z pravého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

88
    Záverečný nápor Popradčanov sa začal. Hostia vhadzujú na úrovni šestnástky.

87
    Štvrtá strela mimo brány v podaní hostí, brankár Ružinský zbiera dôležité sekundy.

85
    Ak sa Košičania nebudú púšťať do riskantných výpadov, tak by tento zápas mali uhájiť a odniesť si z neho tri body.

84
    Snaha o vyrovnanie naberá trhliny, hráč Šuľa dostal červenú kartu a Poprad zápas dohráva iba s 10 mužmi.