FC Košice – Poprad 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Trnava B 0:2 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.)
FC Košice
2:1 (2:0)
FK Poprad
sk Neděle 20.11.2016, 13:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga

74
    Poprad dal gól! Gól strelil ERIK ŠUĽA. Hostia z Popradu sa presadili po rohovom kope. Náskok Košíc tak skresali na rozdiel jediného presného zásahu. Do konca zápasu je ešte času dosť, sledujeme perfektnú zápletku posledného zápasu tohto roka.

45
    Tím FC VSS Košice dal gól!
    Gól strelil STEFAN ČIKIĆ. Košičania po zahrávaní štandardnej akcii zvyšujú svoj náskok. Poprad dostáva pred odchodom do šatní druhý gól, Košiciam sa bude hrať v druhom polčase oveľa lepšie.

7
    Autorom gólu je PATRIK GREGA. Košice sa ujímajú vedenia na začiatku siedmej minúty a posledný súťažný duel tohto roku začínajú famózne!