Vítkovice – Liberec | 0:2 (kon.) | | | K. Vary – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Zlín – Chomutov | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 3:4 (kon.) |
Los Angeles – New Jersey | 4:2 (kon.) | | | Buffalo – Pittsburgh | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Montreal – Toronto | 2:1 (kon.) |
Dallas – Edmonton | 2:5 (kon.) | | | Boston – Winnipeg | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – Florida | 1:4 (kon.) |
Minnesota – Colorado | 2:3 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 3:2 (po pr.) | | | St. Louis – Nashville | 3:1 (kon.) |
Vancouver – Chicago | 3:4 (po pr.) | | | Washington – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Carolina – Winnipeg | 3:1 (kon.) |
Kazaň – Toljatti | 5:3 (kon.) | | | Viťaz – Jaroslavl | 2:1 (kon.) |
Linz – Znojmo | 4:3 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Kladno – PZ Kladno | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Zlín – Warriors Brno | 7:1 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Kobra – Chomutov | 0:7 (kon.) |
HC Plzeň – Ústí n/L | 6:3 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Slavia – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) |
K. Vary – HC Litvínov | 5:4 (kon.) |
Martin – Banská Bystrica | 0:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Poprad | 4:3 (po pr.) | | | Nové Zámky – Košice | 1:2 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 5:1 (kon.) | | | Zvolen – Žilina | 5:1 (kon.) |
Prešov – Orange 20 | 4:1 (kon.) |
Boskovice – Kroměříž | 5:4 (kon.) | | | Vlašim – Slaný | 1:11 (kon.) | | | Bohumín – Wolves Č. Těšín | 6:2 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 0:0 (odl.) | | | Blansko – Rosice | 5:4 (s.n.) | | | Olympik – Hvězda Praha | 7:9 (kon.) |
Chotíkov – Tachov | 9:0 (kon.) | | | Kobra Praha B – Lomnice n/P | 3:2 (kon.) | | | Nový Jičín B – Studénka | 0:9 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – Uničov | 4:5 (po pr.) | | | HC Varnsdorf – Frýdlant | 6:3 (kon.) | | | TJ Sušice – Nejdek | 2:4 (kon.) |
Bohemians – Louny | 4:13 (kon.) | | | Humpolec – Žirovnice | 4:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Č. Krumlov | 1:5 (kon.) |
Soběslav – Veselí nLuž. | 2:5 (kon.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 2:1 (po s.n.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 2:8 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) | | | Náchod – HC Jičín | 4:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Ledeč n. S. | 15:5 (kon.) |
Choceň – Světlá nS | 4:3 (kon.) | | | Chotěboř – BK Havlíčkův Brod B | 2:3 (kon.) | | | Litomyšl – Moravská Třebová | 5:1 (kon.) |
Rakovník – Černošice | 5:1 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Chrudim – Polička | 6:1 (kon.) |
Tábor B – HC Vimperk | 4:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava B | 8:0 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 2:3 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 3:12 (kon.) |
Havířov – Frýdek-M. jun. | 11:6 (kon.) |
konec
HK DUKLA Trenčín
5:1
(2:1, 2:0, 1:0)
HK Nitra
40:27
|
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 5 min., faul kolenom + osobný trest do konca zápasu, faul kolenom).
|
|
39:20
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (lavička – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
34:53
|
Vylúčenie v tíme HK Nitra (H.Ručkay – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
34:49
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hatala – 2 min., hákovanie).
|
|
28:00
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (D.Hudec – 2 min., narazenie na mantinel).
|
|
26:53
|
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Ondrušek – 2 min., hákovanie).
|
|
25:15
|
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Blackwater – 2 min., hákovanie).
|
|
21:30
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (lavička – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
18:32
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Jáchym – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
|
|
12:37
|
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min., nedovolené bránenie).
|
Branky a nahrávky:
16. Hossa (Síkela), 17. D.Hudec (Bohunický), 26. Hossa (Kozák, J.Ručkay), 28. Kozák (J.Ručkay), 54. Hossa (Holenda) – 6. Versteeg (H.Ručkay)
Rozhodčí: Adamec, Novák – Valo, Kacej
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK DUKLA Trenčín:
Kutej – Bohunický, Jáchym, Kozák, Holenda, Obšut, Hatala, Šefčík, Drgoň – Hossa, Ölvecký, J.Ručkay – D.Hudec, Sojčík, T.Sýkora – Šimun, Síkela – D.Novák, J.Švec, Briestenský
Náhradníci:
Trenér:
HK Nitra: Valent (26.Foltán)– Versteeg, Milam, Mezei, Pupák, Ordzovenský, Rais, Kuzma, P.König – Blackwater, Slovák, H.Ručkay – D.König, Krištof, J.Štefanka – Šiška, Paukovček, Macík – Bajtek, Ondrušek, Chalupa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Nitra: Valent (26.Foltán)– Versteeg, Milam, Mezei, Pupák, Ordzovenský, Rais, Kuzma, P.König – Blackwater, Slovák, H.Ručkay – D.König, Krištof, J.Štefanka – Šiška, Paukovček, Macík – Bajtek, Ondrušek, Chalupa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Adamec, Novák – Valo, Kacej
Diváci:
Marián Vychovalý