Carolina – Winnipeg 3:1 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:3 (0:2 po s.n.) | Detroit – Calgary 2:3 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 2:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
New York Rangers
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Florida Panthers
Pondělí 21.11.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Z mé strany je to už z tohoto utkání všechno, přeji hezký zbytek noci a příjemný start pracovního týdne. U nějaké další příležitosti se bude opět těšit Petr Sumbal. (04:18:42)

Vyhrané buly: 34:36
    Rangers v Madison Square Garden nestačili na Floridu. Vyrovnané utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy.

Florida si z Madison Square Garden odváží hodně cenné dva body za výhru na samostatné nájezdy. Sice dvakrát v zápase prohrávala, ale pokaždé dokázala srovnat. První třetinu jasně ovládli Rangers, ta druhá byla vyrovnaná a ve třetí třetině byli zase lepší hráči Floridy, takže do prodloužení se šlo zaslouženě. V něm gól nepadl, a tak se dostaly ke slovu nájezdy. Zatímco Florida oba proměnila, Rangers nepřekonali Reimera ani jednou. Vítězný nájezd proměnil Alexander Barkov.

Aleksander BARKOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

2. série
    0:2
    Barkov předvedl hodně zajímavou kličku, když si nejprve puk odrazil o vlastní brusli a pak pokračoval pohybem, který trochu připomínala Forsbergovu kličku. Kotouč doklouzal pomaličku za brankovou čáru, lapačka Lundqvista jej vytáhla pozdě.

2. série
    0:1
    Brandon Pirri před Reimerem hodně zpomalil, ale pak trefil jen jeho beton.

1. série
    0:1
    Vincent Trocheck prostřelil Lundqvista mezi betony.

1. série
    0:0
    Mats Zuccarello vystřelil po ledě a trefil jen pravou nohu Reimera.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na bránu v prodloužení: 2:1

První polovinu prodloužení byla lepší Florida, tu druhou pak Rangers, gól jsme ale neviděli, a tak o vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:26
    Derek Stepan vystřelil na Reimera, ten ale předvedl další výborný zákrok.

64:11
    Barkov chtěl vypálit, ale nechal puk za sebou.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 14. Kreider (Stepan, M. Staal), 42. Zibanejad (Zuccarello, Vesey) – 35. Yandle (Trocheck, Barkov), 48. Ekblad (Kindl, Trocheck), rozh. náj. Trocheck