Astana – APOEL 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Qäbälä – Anderlecht 1:3 (kon.)
Zenit – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Standard 1:1 (kon.) | Ajax – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Šachtar – Konyaspor 4:0 (kon.) | Gent – Braga 2:2 (kon.) | FK Krasnodar – Salzburg 1:1 (kon.)
Schalke – Nice 2:0 (kon.) | Liberec – Karabach 3:0 (kon.) | Fiorentina – PAOK 2:3 (kon.)
Beer Ševa – Inter 3:2 (kon.) | Sparta – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Osmanlispor 2:1 (kon.)
Curych – Villarreal 1:1 (kon.) | Austria – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Sassuolo 3:2 (kon.) | Manchester Utd. – Feyenoord 4:0 (kon.) | Olympiakos – Young Boys 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – Mohuč 0:0 (kon.) | Dundalk – Alkmaar 0:1 (kon.) | AS Řím – Plzeň 4:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Čtvrtek 24.11.2016, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Evropská liga • 5. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:57:43)

Nezáživné utkání končí nezáživným výsledkem, kterým bezbranková remíza rozhodně je. Sledovali jsme souboj dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním měli více ze hry domácí, v tom druhém pak zase hosté, ale ani jeden z týmů nedokázal vstřelit gól a body se tak dělí.

90+4

90+2
    Zákroky brankáře Mohuče Lössla – 1.

90+2
    Zákroky brankáře Saint-Étienne Ruffiera – 6.

90+2
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Léo Lacroix.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jordan Veretout (AS Saint-Étienne).

90+1
    Žlutou kartu dostává Yunus Mallı (1. FSV Mohuč 05).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Mohuč má od úvodního hvizdu ve druhé půli převahu.

88
    Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05) za ostrý skluz na vlastní polovině, faulovaný Nordin se nyní těžce zvedá z trávníku.

86
    Odkopem řeší nyní defenziva ASSE situaci na své polovině, nicméně soupeře je rychle zpět.

85
    Odmávaný a odpískaný ofsajd zastavil nyní akci hostů.

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Gbamin, přichází Aaron Seydel.

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Gaëtan Bussmann, přichází Samperio Bustara Jairo.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Vincent Pajot.
    82. Šance domácích, Tannane, ale trefuje pouze tyč.

82
    Gólová šance domácích, Oussama Tannane se prodral do vápna a vypálil, ovšem míč se odráží od tyče!

81
    Domácí se nyní snaží něco vymyslet na útočné polovině, hosté se pozorně brání.

80
    Posledních deset minut utkání před námi, dočkáme se dnes vůbec gólu? Zatím tomu nic nenasvědčuje, hraje se převážně ve středu hřiště.

Martin Dvořák

Branky:

Karty:   35. Perrin (SET), 90+2. Veretout (SET) – 16. Balogun (MAI), 22. Onisiwo (MAI), 65. Brosinski (MAI), 88. Öztunali (MAI), 90+1. Mallı (MAI)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:14.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), F. Pogba – Monnet-Paquet (59. Nordin), Veretout (90+2. Lacroix), Selnæs, Saivet, Polomat – Roux (83. Pajot), Tannane.
    Náhradníci: Moulin – Lacroix, Pajot, Dabo, M'Bengue, Malcuit, Nordin.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Bell (C), Ramalho (65. Frei), Balogun – Brosinski, Mallı, Gbamin (83. Seydel), Bussmann (83. Jairo) – Onisiwo, Córdoba, Öztunali.
    Náhradníci: Huth – Donati, Jairo, Frei, Bungert, De Blasis, Seydel.

Rozhodčí: Nijhuis – van de Ven, Schaap (vš. NED)