Astana – APOEL 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Qäbälä – Anderlecht 1:3 (kon.)
Zenit – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Standard 1:1 (kon.) | Ajax – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Šachtar – Konyaspor 4:0 (kon.) | Gent – Braga 2:2 (kon.) | FK Krasnodar – Salzburg 1:1 (kon.)
Schalke – Nice 2:0 (kon.) | Liberec – Karabach 3:0 (kon.) | Fiorentina – PAOK 2:3 (kon.)
Beer Ševa – Inter 3:2 (kon.) | Sparta – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Osmanlispor 2:1 (kon.)
Curych – Villarreal 1:1 (kon.) | Austria – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Sassuolo 3:2 (kon.) | Manchester Utd. – Feyenoord 4:0 (kon.) | Olympiakos – Young Boys 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – Mohuč 0:0 (kon.) | Dundalk – Alkmaar 0:1 (kon.) | AS Řím – Plzeň 4:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Standard Lutych
Čtvrtek 24.11.2016, 19:00 • Estadio Municipal de Balaídos, Vigo (kapacita: 29 000 diváků) • Evropská liga • 5. kolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za pár minut se na vás budu těšit u zápasu mezi Olympiacosem Pireus a švýcarským celkem Young Boys Bern. Na shledanou! (20:59:28)

Dnešní utkání je u konce a oba týmy se nakonec musejí smířit s jedním bodem. Domácí sice po první půli vedli díky gólu Iaga Aspase, ale v samotném závěru nedokázali odolat tlaku soupeře a Constantinos Laifas v 81. minutě skvěle umístěnou hlavičkou vyrovnal. Poslední minuty navíc vůbec nezvládl střelec první branky zápasu, který šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch.

Hosté se tedy i po tomto utkání udrží před svým dnešním soupeřem, ale v závěrečném kole musí i přesto získat více bodů než Celta Vigo v utkání s Panthinaikosem. Proti Ajaxu však Lutych nečeká nic jednoduchého.

90+6

90+5
    Celta se i v deseti prodírá blíže k Hubertově bráně. Žádné zakončení ale zatím nepřichází.

90+4
    Iago Aspas (CVG) si naprosto zbytečně pustil pusu na špacír a hlavní rozhodčí ho odměnil žlutou kartou. Pro domácího útočníka to navíc znamená kartu červenou.

90+4
    Až příliš důrazně se nyní k míči pokoušel dostat John Guidetti, který v pokutovém území jednoznačně postrčil Scholze.

90+2
    Domácí fotbalisté mají momentálně více ze hry a rádi by si vzali vedení zpět na svou stranu, ale jejich akce jsou poněkud křečovité.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut. První z nastavených minut je už ale za námi.

90
    Na konci devadesáté minuty se výborným zákrokem prezentoval Hubert, který dokázal zlikvidovat technickou střelu Sista. Domácí útočník se pouze chytá za hlavu.

89
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Beni Badibanga.

87
    Pořád se nehraje. Na hřiště už mezitím dorazili zdravotníci i s nosítky a zdá se, že Raman nebude schopen pokračovat.

86
    Pořádně otřesený Raman je stále v péči lékařů. Tady hostujícího fotbalistu vůbec nemůžeme podezírat ze zdržování a šetření času.

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Giuseppe Rossi.

83
    Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po souboji s Blancem pořádně otřesen. Zdá se, že od domácího gólmana dostal loktem do tváře.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jonathan Castro, přichází Sergi Gómez.

82
    Po vyrovnávací brance si Costas Laifis (STA) sundal dres a vidí žlutou kartu.
    81. Constantinos LAIFIS - 1:1

81
    Standard právě vstřelil branku!
    Přeci jenom se hosté dočkali vyrovnání. Aktivní Trebel si narazil míč s Faiem, který vyslal skvělý přízemní centr a hlavičkující COSTAS LAIFIS usměrnil prudkou přihrávku přesně k tyči Blancovy brány.

80
    Hned dvakrát nyní do vápna před Blancem centroval Trebel a především druhá přihrávka vypadala velmi nebezpečně. Jeden z domácích míč totiž přizvedl jen těsně nad břevno.