Astana – APOEL 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Qäbälä – Anderlecht 1:3 (kon.)
Zenit – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Standard 1:1 (kon.) | Ajax – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Šachtar – Konyaspor 4:0 (kon.) | Gent – Braga 2:2 (kon.) | FK Krasnodar – Salzburg 1:1 (kon.)
Schalke – Nice 2:0 (kon.) | Liberec – Karabach 3:0 (kon.) | Fiorentina – PAOK 2:3 (kon.)
Beer Ševa – Inter 3:2 (kon.) | Sparta – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Osmanlispor 2:1 (kon.)
Curych – Villarreal 1:1 (kon.) | Austria – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Rapid 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Sassuolo 3:2 (kon.) | Manchester Utd. – Feyenoord 4:0 (kon.) | Olympiakos – Young Boys 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – Mohuč 0:0 (kon.) | Dundalk – Alkmaar 0:1 (kon.) | AS Řím – Plzeň 4:1 (kon.)
FK Austria Vídeň
1:2 (0:0)
AFC Astra Giurgiu
Čtvrtek 24.11.2016, 21:05 • Franz Horr Stadion, Vídeň • Evropská liga • 5. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:07:27)

Ještě musím doplnit, že Viktoria Plzeň vinou porážky 4:1 v Římě a výhry Astry ve Vídni ztratila šanci na postup ze skupiny!

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:21.

Je dobojováno! Astra Giurgiu po fantastickém druhém poločase vítězí na půdě Austrie Vídeň a ještě živí svou šanci na postup do další fáze! V prvním poločase se oba týmy spíše hledaly a diváci se nedočkali žádné šance! Druhá půle už ale byla úplně o něčem jiném! Hned po přestávce hosté bleskově rozehráli standardní situaci, ale Takayuki Seto mířil mimo. Do vedení se proto dostal domácí celek. V 57. minutě po rohovém kopu otevřel skóre Lukas Rotpuller ! Domácí se však nechali ukolébat a Alexander Grünwald naprosto zbytečným faulem oslabil svůj celek! Hosté přesilovou hru nakonec využili a deset minut před koncem vyrovnal Constantin Florea ! To ale nebylo vše! V 86. minutě totiž Petar Filipovic fauloval v pokutovém území a Constantin Budescu zařídil rumunskému celku gólem z penalty vítězství!

90+5

90+5
    Naprosto stejným prohřeškem se nyní provinil Alexandru Stan. Hosté už by si výhru měli pohlídat.

90+4
    Cristian Săpunaru dlouho otálel s rozehrávkou standardní situace a z rukou rozhodčího vidí žlutou kartu!

90+3
    Střídání v týmu AFC Astra Giurgiu: ze hřiště odchází Constantin Budescu, přichází Viorel Nicoara.

90+3
    Další žlutá karta na straně domácího celku. Frustrace Austrie vyústila ve žlutou kartu pro Friesenbichlera.

90+2
    Petar Filipovic si v pokutovém území sice naskočil na centr z pravé strany, ale naneštěstí pro domácí prodloužil balón jen do rukavic připraveného brankáře.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90+1
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Venuto, přichází Ismael Tajouri-Shradi.

90
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Olarenwaju Kayode, přichází Kevin Friesenbichler.

90
    Florin Lovin je dalším hráčem, který se zapíše na listinu hříšníků.

89
    Tentokrát se faulem v pokutovém území provinil důrazný Denis Alibec. Hostující útočník to přehnal s agresivitou v souboji s Filipovicem a poslal jej k zemi.
    87. Constantin BUDESCU - 1:2

87
    Astra Giurgiu právě vstřelila branku!
    Astra se ujímá vedení! Míč si na značku pokutového kopu postavil CONSTANTIN BUDESCU a střelou do protipohybu brankáře posílá Astru do vedení!

86
    A pozor! Hosté se v závěru utkání dostávají k parádní možnosti! Petar Filipovic fauloval Floreu a rozhodčí nařizuje pokutový kop!

85
    Astra zahrávala rohový kop. Constantin Budescu poslal míč na přední tyč, kde stál připravený Raphael Holzhauser, jež nikým neatakován vyhlavičkoval balón z pokutového území.

Tomáš Kubečka

Branky: 57. Rotpuller (Holzhauser) – 79. Constantin Florea (Alibec), 87. Budescu (pen.)

Karty:   61. A. Grünwald (AUV), 90+3. Friesenbichler (AUV) – 43. Oroş (ASG), 56. Júnior Morais (ASG), 60. Mansaly (ASG), 69. Geraldo Alves (ASG), 90. Lovin (ASG), 90+4. Săpunaru (ASG), 90+5. Stan (ASG)   66. A. Grünwald (AUV)

FK Austria Vídeň: Hadžikić – Stryger Larsen, Rotpuller, Filipovic, Martschinko – Holzhauser, Serbest – Venuto (90+1. Tajouri-Shradi), A. Grünwald (C), Pires – Kayode (90. Friesenbichler).
    Náhradníci: Pentz – Friesenbichler, Prokop, Salamon, Stronati, Windbichler, Tajouri-Shradi.

AFC Astra Giurgiu: Lung – Stan, Oroş (62. Constantin Florea), Geraldo Alves, Júnior Morais – Seto, Săpunaru (C), Mansaly (71. Lovin) – Budescu (90+3. Nicoara), Alibec, Teixeira.
    Náhradníci: Gavrilas – Fabrício, Constantin Florea, Ionita, Lovin, Moise, Nicoara.

Rozhodčí: Raczkowski – Obukowicz, Listkiewicz