27:24 (13:10)
Řecko
sk Sobota 26.11.2016, 17:45Kvalifikace MS žen (baráž)

59
    Vafeiadouová je preto zákonite vylúčená a svojmu tímu už v závere nepomôže. (26:24)

59
    Vafeiadouová s tretím dvojminútovým trestom v tomto zápase. (26:24)

56
    Rechtorisová vystihla rozohrávku Grécka, vyštartovala dopredu a presadila sa aj napriek tomu, že bol tiesnená! Skvelý výkon našej pravej krídelníčky pokračuje. (25:22)
    53
    Tsakalouová premenila sedmičku na druhej strane. (22:20)
    52
    Konečne sme v tomto stretnutí dokázali premeniť 7m hod, ktorý úspešne zrealizovala Kučerová. (22:19)

45
    Rechtorisová si vychutnala Kepesidouovú a prekonala ju šikovným zakončením o palubovku! (19:15)

44
    Tsaousidouová vylúčená na dve minúty. (18:15)

39
    Czanik dostáva takisto dvojminútový trest. Počet hráčok na palubovke je vyrovnaný. (15:11)

38
    Kučerová bola faulovaná Mastakaovou, ktorá si musí ísť nútene oddýchnuť na dve minúty. (15:11)

33
    Počet hráčok na palubovke sa vyrovnal, vylúčená bola Lucia Mikulčík. (14:11)

32
    Vafeiadouová vylúčená za úmyselnú hru nohou. (13:10)

30
    V závere polčasu predviedla výborný zákrok Simona Súlovská, ktorá si poradila so zakončením z krídla v podaní Papanikolaouovej. (13:10)

28
    Piaty gól Alžbety Rechtorisovej, ktorá je zatiaľ v prvom polčase fantastická! (12:10)

27
    Rechtorisová si vypýtala faul Mastakaovej, ktorá dostáva dvojminútový trest. (11:10)

27
    Prvou vylúčenou hráčkou Slovenska v dnešnom zápase je Monika Rajnohová. (11:9)

23
    Rozhodkyne zobrali Grékyniam loptu, tú sme poslali okamžite vpred na Rechtorisovú, ktorá sa v zakončení nepomýlila! (10:8)

21
    Tsakalouvá posiela úspešnou sedmičkou Grékyne do vedenia. (7:8)

14
    Pekná kombinácia, uvoľnenie Mikulčík na ľavom krídle a jej presné zakončenie. Slovenky vedú po prvý raz v zápase o dva góly. (6:4)

12
    Tsakalouvá faulovala Michnovú, Slovenky si zahrajú druhú presilovku v zápase. (5:4)

6
    Vafeadouvá je vylúčená za faul na Michnovú, Slovenky budú navyše zahrávať 7m hod. (2:2)