Sparta Rotterdam – Kerkrade 2:2 (kon.) | Alkmaar – Heracles 5:1 (kon.) | Heerenveen – Ajax 0:1 (kon.)
Utrecht – Feyenoord 3:3 (kon.)
Sparta Rotterdam
2:2 (0:1)
Roda JC Kerkrade
Neděle 27.11.2016, 12:30 • Sparta-Stadion Het Kasteel, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne všechno. Hezký zbytek dne! (14:26:59)

Dnešní střetnutí je u konce! Roda do druhého poločasu vstoupila s těsným jednogólovým vedením, které krátce po začátku ještě navýšila. Domácí Sparta si však díky gólu střídajícího Brogna vykřesala naději na srovnání, které následně dokončila v 82.minutě po gólu Dougalla. Parádní fotbalová podívaná a zřejmě zasloužená remíza pro oba dva celky.

90+5

90+4
    Další obrovský tlak domácích ani tentokrát gólem neskončil!

90+3
    Hostům se daří i nadále ubránit nerozhodný stav, avšak Sparta teď má výrazně navrch.

90+2
    Nízký centr z přímého kopu odvrátil Milec pouze na rohový kop.

90
    Nastavovat se bude 5 minut!

88
    Van Leer nyní předvedl dva nesmírně důležité zákroky! Nejprve zlikvidoval Van Moorselovu tvrdou střelu z přímého kopu, a pak také nebezpečný postranní centr.

87
    Hosté se teď marně snaží osvobodit z obklíčení domácích hráčů.

86
    Žlutou kartu dostává Adil Auassar (Roda JC Kerkrade).

84
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází David Boysen, přichází Célestin Djim.

84
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Abdul Ajagun, přichází Mitchel Paulissen.

83
    Ajagun v obrovské gólové příležitosti napálil tyč! Tohle bude záložníka Rody hodně mrzet!
    82. Kenneth DOUGALL - 2:2

82
    Sparta Rotterdam právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Brogno na hranici pokutového území patičkou výborně poslal balón za sebe, kde již na střelu čekal KENNETH DOUGALL, jenž poslal tvrdý projektil přesně k levé tyči.

81
    Van Leer výtečně vyrazil balón mimo šestnáctku, nicméně červenobílí i nadále kolaborují na dostřel hostující brány.

80
    Rohový kop pro Spartu Rotterdam.

78
    Brogno si na pravé straně výborně naběhl na Van Moorselův přetažený centr, avšak musel zakončit z prvního doteku. Z této pozice bylo takřka nemožné vystřelit na bránu, natož dát gól.

77
    Nebezpečný centr do šestnáctky končí ve Van Leerových rukavicích. Gólman Rody posílá balón dalekým výkopem na domácí půli hřiště.