Palermo – Spezia 0:0 (4:5 po pen.) | Atalanta BC – Pescara 2:0 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 3:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (2:0)
Delfino Pescara 1936
Středa 30.11.2016, 18:00Italský pohár • 4. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 2:0 a v Italském poháru, Coppa Italia, postupují dál. Naopak šance Pescara na lepší umístění jsou minulostí. Atalanta tento zápas kontrolovala, nepustila soupeře do výraznější šance. Výsledek odpovídá dění na hrací ploše. (19:55:33)

90+3

90+3
    Probíhá poslední minuta nastavení, ani jeden celek se nikam nežene, zápas se dohrává na polovině hrací plochy.

90+2
    V poklidném tempu se dohrává.

90+1
    Sledujeme nastavený čas, nastavení bude tři minuty.

88
    Nyní už znovu domácí kontrolují hru, nikam se neženou, v klidu čekají na konec.

87
    Hostující celek mohl snížit a zdramatizovat zápas, ale Bryan Cristante nedokázal trefit branku.

85
    Posledních pět minut základní hrací doby, uvidíme, kolik rozhodčí nastaví.

84
    Pescara se snaží něco vymyslet, ale mnoho času už nezbývá.

82
    Atalanta kontroluje hru, hosté se nemohou dostat před branku soupeře.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu, sledujeme klidný fotbal.

78
    Žlutou kartu dostává Dario Zuparic (Delfino Pescara 1936).

76
    Žlutou kartu dostává Cristian Raimondi (Atalanta Bergamasca Calcio).

76
    Hostující celek hraje sympaticky, snahu mu nelze upřít, nicméně se nemůže stabilněji propracovat do střeleckých pozic.

75
    Aleksandar Pesic se dostal do další dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

74
    Střelecký pokus Aleksandara Pesice byl obráncem tečovaný, brankář Pescary dokázal celkem v pohodě zasáhnout.

74
    Sledujeme aktivní hru domácích, kteří se za velké podpory diváků snaží vstřelit další branku.

73
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Giulio Migliaccio.

70
    Hráč, který na trávník přišel do druhého poločasu, Emmanuel Latte Lath, se probojoval do výborné střelecké pozice, ale trefil jen tyč branky.