Ottawa – Florida 2:0 (kon.) | Tampa – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Vancouver – Toronto 3:2 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Detroit 5:3 (kon.) | Arizona – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Colorado – Dallas 0:3 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Montreal 4:5 (2:3 po s.n.)
Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
St. Louis Blues
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Winnipeg Jets
Neděle 04.12.2016, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    Po prodloužení nakonec vyhrává Winnipeg nad Blues 3:2.

Československá stopa

Dmitrij Jaškin (STL) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 12:01
    Marko Daňo (WPG) – 0+0, 0 střel, čas a ledě 11:48 (03:47:15)

Tři hvězdy utkání

1. Patrik Laine (WPG) – 1+1
    2. Alexander Steen (STL) – 1+0
    3. Dmitrij Jaškin (STL) – 1+0

Prodloužení skončilo hned po sedmnácti sekundách a rozhodlo o tom, že dnešní bod navíc získávají hosté z Winnipegu. Utkání bylo velmi vyrovnané a to, že se šlo nakonec do prodloužení bylo hodně spravedlivé. Tam už je to většinou vabank a více štěstí měli hosté.

Střely na branku: 23-22

60:17 Bryan LITTLE - 2:3

60:17
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak to byla rychlost! Hned první útok končí gólem, Laine našel přesnou přihrávkou svého spoluhráče. BRYAN LITTLE neměl nejmenší problém s trefením prázdné brány! Asistence: Patrik Laine, Tobias Enström

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, v které se ani jeden tým neprosadil. Zápas mezi Blues a Winnipegem rozhodne prodloužení, potažmo nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Na konci oslabení se ještě předvedl Hutchinson, který tkarozhodl o tom, že se půjde do prodloužení.

59:17
    Tryskáči opět vyhazují, prodloužení se blíží.

58:49
    Do protiútoku se hnal Wheeler, ale byl nakonec ubráněn, domácí se rychle vrací do útoku.

58:37
    Blues kombinují v útočném pásmu. Podaří se jim se prosadit?

57:59
    Winnipegu se však hned na začátku oslabení daří vyhodit kotouč.

57:38
    Oddechový čas pro domácí. Ti se pokusí využít přesilovou hru a rozhodnout ak utkání ve svůj prospěch.

57:38
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., držení protihráče).

56:42
    Hraje se opět ve středu hřiště, pravděpodobně nás čeká prodloužení.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 26. Steen (Pietrangelo, Bouwmeester), 28. Jaškin (Berglund, Gunnarsson) – 13. Thorburn (Wheeler), 30. Laine (Little, Ehlers), 61. Little (Laine, Enström)

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Bouwmeester (C), Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Bortuzzo, Parayko (A) – Schwartz, Stastny (A), Perron – Fabbri, Steen, Tarasenko – Berglund, Jaškin, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, Enström (A), Postma, Chiarot – Laine, Daňo, Ehlers – Wheeler (C), Little, Stafford – B. Tanev, Lowry, Perreault – Thorburn, Copp, Burmistrov.