Sparta – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Třinec – Pardubice 3:2 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 4:5 (0:1 po s.n.)
Zlín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Plzeň – Liberec 5:2 (kon.) | Olomouc – Litvínov 7:1 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Olomouc
7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 04.12.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 27. kolo

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a třeba u dalšího online přenosu napočtenou. (19:22:46)

Střely na branku ve třetí třetině:
    Olomouc – Litvínov 4:15

Střely na branku celkem:
    Olomouc – Litvínov 28:34

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni František Skladaný a Filip Pavlík.

Dnes jsme na olomouckém zimním stadionu sledovali jednoznačný zápas, domácí již od druhé minuty vedli a svůj náskok postupně navyšovali. Hosté se snížení dočkali až ve třetí třetině, kdy využil přesilovou hru Miloslav Hořava. Po šedesáti minutách hry svítí na světelné tabuli stav 7:1 a tři body do extraligové tabulky si připisují domácí Kohouti.

59:42
    Kubát čeká s pukem za Hüblovou brankou.

59:14
    Ani jeden z týmů již příliš nepospíchá, můžeme sledovat nepřesnosti na obou stranách.

58:45
    Viktor Hübl na druhé straně trefuje brankovou konstrukci!

58:35
    Galvas zavezl puk až za Hüblovu branku.

57:42
    Jurčík skončil v Konrádově brance, čímž ji posunul, hra je přerušena.

57:27
    Galvasova střela neprošla přes klubko hráčů a Litvínov posílá puk do bezpečí.

56:56
    Matai vyslal tvrdou ránu po přechodu do útočného pásma, Hübl ji vytečoval do ochranné sítě, vhazování po jeho pravé ruce.

56:10
    Juraj Mikúš zakončoval, hostující gólman si jeho pokus pohlídal a následně obránci odpálili puk do bezpečí.

55:44
    Vyrůbalík znovu zkouší zavézt puk do útočného pásma.

55:10
    Galvas posílal dopředu Skladaného, ten přišel o puk ještě před útočnou modrou čarou.

54:39
    Tempo hry poněkud opadlo, Laš rozehrává zpoza Konrádovy branky.

54:12
    Dnešní utkání sleduje 4012 diváků.

53:56
    Martin Hanzl a Robin Hanzl si vyměnili několik přihrávek, až byl druhý jmenovaný sám před Konrádem, ten si jeho střelu pohlídal.

53:12
    Holcova střela po Skladaného nahrávce mířila nad Hüblovu branku.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 2. Holec (T. Mikúš, Matai), 20. J. Knotek (Skladaný), 22. Strapáč (Eberle), 29. Matai (Skladaný), 36. J. Mikúš (Holec), 41. Laš (Skladaný), 42. Eberle (Ostřížek) – 49. M. Hořava (Reichel, Trávníček)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Rašner, Matai, J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Holec, J. Mikúš, T. Mikúš – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Burian, Herman, Fořt.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Petrásek) – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Blümel, Zavřel