Královské Vinohrady – ELITE PRAHA 5:6 (kon.) | Ne – Vítkovice 3:6 (kon.) | Židenice – Jičín 3:2 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je IVANA ŠUPÁKOVÁ. Asistence: Zuzana Šponiarová.
    48:42 Denisa RATAJOVÁ - 3:5

48:42
    Autorem branky je DENISA RATAJOVÁ. Hostující hráčky jsou podstatně lepší a zejména psychicky jsou na tom výborně. Asistence: Denisa Ferenčíková.
    48:06 Denisa FERENČÍKOVÁ - 3:4

48:06
    Autorem branky je DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová.
    47:24 Denisa FERENČÍKOVÁ - 3:3

47:24
    A je vyrovnáno, z dorážky se prosazuje DENISA FERENČÍKOVÁ a hostující hráčky slaví. Asistence: Veronika Enenkelová.

32:07
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Denisa Ratajová – 2 minuty, Hrubost).

31:27
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Michaela Šponiarová – 2 minuty, Sekání).
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Anna Niemcová – 2 minuty, Bránění ve hře).

30:46
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Dagmar Surá – 5 minut, Vysoká hůl).

26:40
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Martina Čapková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
    21:08 Zuzana ŠPONIAROVÁ - 3:2

21:08
    Autorem branky je ZUZANA ŠPONIAROVÁ. Ujala se její střela z velké dálky, domácí brankářka měla zakrytý výhled. Asistence: Petra Mandátová.
    19:03 Lucie PILÍKOVÁ - 3:1

19:03
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Krásná akce znamená gól domácích. LUCIE PILÍKOVÁ se rozběhla k velké samostatné akci, kterou zakončila přesnou střelou. Bez asistence.
    18:13 Adéla POLÍVKOVÁ - 2:1

18:13
    Autorem branky je ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

16:44
    15:34 Lucia KOŠTURIÁKOVÁ - 1:1

15:34
    LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ se dostala do dobré střelecké pozice a výbornou střelou trefila přesně horní růžek branky. Stav zápasu je tedy díky brance v přesilové hře vyrovnaný. Asistence: Adéla Polívková.

14:07
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Ivana Šupáková – 2 minuty, Sekání).
    01:12 Petra MANDÁTOVÁ - 0:1

01:12
    Tlak Vítkovic končí brankou, úvodní branku zápasu dává povedenou střelou PETRA MANDÁTOVÁ. Asistence: Zuzana Šponiarová.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Košturiáková (Polívková), 19. Polívková (Surá), 20. L. Pilíková – 2. Mandátová (Z. Šponiarová), 22. Z. Šponiarová (Mandátová), 48. Ferenčíková (Enenkelová), 49. Ferenčíková (Paloncyová), 49. Ratajová (Ferenčíková), 50. Šupáková (Z. Šponiarová)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermanová, Boľová, Billá, Skořepová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Sádková, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Š. Vávrová (Velčovská) – Mandátová, Niemcová, Theimerová, Klapitová, Hložánková, Halfarová, Černá – Enenkelová, Husková, K. Kociánová – Martináková, Paloncyová, Pantělejevová – Ratajová, M. Šponiarová, Z. Šponiarová – Šupáková, Ferenčíková.