Feirense – Porto 0:4 (kon.) | Nacional – Tondela 3:2 (kon.) | Benfica – Sporting 2:1 (kon.)
Braga – FC Ferreira 3:0 (kon.)
Benfica Lisabon
2:1 (1:0)
Sporting Lisabon
Neděle 11.12.2016, 19:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo
    69. DOST - 2:1

69
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Hostující celek dvacet minut před koncem druhého poločasu snižuje, postaral se o to po výborné Campbellově přihrávce DOST.
    47. JIMÉNEZ - 2:0

47
    Benfica právě vstřelila branku!
    Semedo výborně našel před brankou volného JIMÉNEZE, který poslal míč do protipohybu brankáře. Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení po rychlé akci. Na stadionu není slyšet vlastního slova.
    24. SALVIO - 1:0

24
    Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. Rafa Silva krásným centrem našel volného SALVIA, který zakončil přesně.