Interobal Plzeň – Helas Brno 5:1 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 5:1 (kon.) | Zruč n/S – Třinec 9:1 (kon.)
Hradec Králové – Slavia 5:1 (kon.) | Česká Lípa – Hodonín 3:1 (kon.)
konec
FC Démoni Česká Lípa
3:1 (0:0)
FC Tango Hodonín
Pátek 16.12.2016, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Je za námi zápas o šest bodů, který se dlouho vyvíjel nerozhodně, ale v posledních dvou minutách rozhodli o svém vítězství Démoni. Ve 38. minutě se nejprve prosadil Ondřej Havrda, který proměnil penaltu, a po něm podtrhl zisk tří bodů Patrik Mažári. Česká Lípa tak ubojovala veledůležitou výhru, která jí dává reálnou naději na záchranu v nejvyšší soutěži. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a z České Lípy přeji hezký víkend. (22:00:16)
   
  Konec zápasu.
   
  39
  Žluté karty za nesportovní chování obdrželi Chadzidis a Fichtner.
   
  39
  Démoni právě vstřelili branku!
  Hostitelé získali zřejmě rozhodující náskok. Rychlý útok zakončil po přiihrávce Fichtnera PATRIK MAŽÁRI, který neměl problém trefit poloodkrytou bránu. Asistnece: Tomáš Fichtner.
   
  38
  Démoni právě vstřelili branku!
  Domácí se znovu dostávají do vedení. Buršík si počínal nedovoleně a nařízenou penaltu proměnil bez problémů ONDŘEJ HAVRDA. Bez asistence.
   
  38
  Hosté měli velkou šanci! Doubrovský nejprve neuspěl sám před Kirovem, načež k odraženému míči se dostal Levčík, ale on trefil tyč!
   
  37
  Hodonín se teď usadil na útočné polovině, ale Kirova zatím nikrerak nezaměstnal. Pakliže by se z tohoto utkání pořizovala statistika držení míče, nejspíš by vyhrálo Tango.
   
  35
  Kartu žluté barvy dostal za nesportovní chování Martin Švec, který počastoval rozhodčího Dragouna ne moc příjemnými slovy.
   
  34
  Hodonín i po vstřeleném gólu hraje stále power-play. Není divu, i Tango potřebuje z dnešního zápasu nutně tři body.
   
  33
  Hodonín právě vstřelil branku!
  Proníkající Levčík byl faulován a rozhodčí Dragoun nařídil penaltu! Její exekuce se zhostil MILAN SVOBODA, jenž přesnou střelou překonal Kirova. Bez asistence.
   
  32
  Trenér Hodonína Marian Berky sáhl ke hře bez brankáře, hodonínská branka je prázdná!
   
  31
  Slabou střelu vyslal na Kirova Levčík, Kirov se ale s pozdravem snášející pouze propagační parametry zaskočit nenechal. Záhy své štěstí zkusil i Veselovský, ani on však neuspěl.
   
  29
  Řezníček tvrdě zastavil unikajícího Fichtnera, načež od sudího Šmída dostal žlutou kartu.
   
  28
  Hráči Tanga přidali na aktivitě. Doubrovský oslovil svým pasem Veselovského, jehož pokus skončil těsně vedle. Českolipská obrana v čele s brankářem Kirovem má plné ruce a nohy práce.
   
  27
  Hosté se nastěhovali na útočnou polovinu, obléhání českolipské branky zakončil Svoboda, který však trefil jen stojícího Bejdu před sebou.
   
  26
  Švec se dostal do výhodné střelecké pozice a chtěl zahrát Lupačovi na housle. Hodonínský gólman ale nohy sklapl včas a příležitost Švecovi zmařil. Švec se ovšem vzápětí dostal k odraženému míči, ale tentokrát mířil mimo.
   
  25
  Čeněk Cenek se provinil proti futsalovým pravidlům, za což od rozhodčího Dragouna vyfasoval žlutou kartu.
   
  24
  Čeněk Cenek se snažil proniknout po levém křídle, ukrojil si však příliš velké sousto a jeho úmysl skončil v zámezí. Rozehrávat tak budou domácí.

  Michal Šandor

  Branky: 21. Mažári (Havrda), 38. Havrda, 39. Mažári (Fichnter) – 33. Svoboda (pen.)

  Karty:   35. Švec (CLI), 39. Fichtner (CLI) – 25. Cenek (HOD), 29. Řezníček (HOD), 39. Chadzidis (HOD)


  FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Kroupa) – Mažári, Vobořil, Kotek, Ladra, Tvrzník, Bejda, Švec, Bialek, Bažant, Fichtner, Havrda
  FC Tango Hodonín: Lupač (Dvořák) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Řezníček, Buršík, Levčík, Veselovský, Doubravský.

  Rozhodčí: Šmíd, Dragoun
  ocianews.com