Zlín – Baník Ostrava 3:4 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Nasan Brno 10:3 (kon.) | Hodonín B – Atraps-Hombres Brno 2:7 (kon.)
Tango Hodonín B
2:7 (2:1)
FC Atraps-Hombres Brno
Pátek 16.12.2016, 20:30 • Sportovní hala TEZA, Lipová alej 4110/23, Hodonín • 2. Futsal liga východ • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný víkend a zase někdy příště Napočtenou!!!!!! (22:15:42)

Dnešní utkání skončilo naprostou kanonádou. Hostující tým mi nedal pokoj v zapisování a během čtyř minut nasázel 5 branek. Jednoznačně zasloužené vítězství díky posledním minutám utkání.

Utkání sledovalo 175 diváků!

39:01
    Brno (Atraps-Hombres) právě vstřelilo branku!
    To je síla! Z vyrovnaného utkání se zrodila přímo kanonáda! Sedmý zásah do svědomí hodonínských hráčů zaznamenává TOMÁŠ PRAKS. Bez asistence.

38:20
    Další souhra této dvojice. Tentokrát zakončoval ŠIDLA a Mládek asistoval.

37:32
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! 5. branku hostů vstřelil MICHAL RYŠAVÝ.

36:14
    DOMINIK MLÁDEK dostal dlouhý pas před hodonínskou bránu, kde si tak trochu pohrál s Žigem a zakončil k vzdálenější tyči. Někdo má i asistence, kterou jsem nezaregistroval.

35:56
    Domácí hrají power-play.

34:57
    Brůna byl u postranní čáry a poslal míč k domácí brance na DOMINIKA MLÁDKA, který míč propasíroval mezírkou mezi levou tyčí a Michalem Žigem. Asistence: Brůna.

29:35
    Ve druhém poločase se nic moc neděje a pokračuje se spoustou chyb a nepřesnosti. Stav akumulovaných faulů: 0:3

28:32
    Žlutou kartu dostává Šidla (Atraps-Hombres Brno).

21:00
    Šidla rozehrával rohový kop a nahrál nehlídanému DOMINIKU MLÁDKOVI, který překonal Žiga a srovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Ondřej Šidla.

20:01

Průběžný výsledek hodonínského A týmu Českou Lípou: v 22. minutě to je 1:0 pro Lípu.

Skončil nám první poločas utkání, ve kterém padly 3 branky a to 2 do sítě hostů a 1 do domácí.
    Uvidíme co nám ukáže druhý poločas utkání.

Druhý poločas začne přibližně v 21:26.

20:00

Branky: 13. Janulík (Kleiber), 15. Černek (Kleiber) – 9. Bulušek, 21. Mládek (Šidla), 35. Mládek (Brůna), 37. Mládek, 38. Ryšavý, 39. Šidla (Mládek), 40. Praks

Karty:   12. Janulík (HOB), 19. Vanda (HOB) – 29. Šidla (AHB)

Tango Hodonín B: Parobek, (Žigo) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Bohun, Kleiber, Janulík, Březina, Gremmel.
    FC Atraps-Hombres Brno: Večeřa "C" (Luu) – Ryšavý, Do, Bulušek, Šidla, Brůna, Hunáček, Mládek, Sycha, Malíř, Praks.

Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin, Delegát FAČR: Bednář Kamil