Zlín – Baník Ostrava 3:4 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Nasan Brno 10:3 (kon.) | Hodonín B – Atraps-Hombres Brno 2:7 (kon.)
Tango Hodonín B
2:7 (2:1)
FC Atraps-Hombres Brno
Pátek 16.12.2016, 20:30 • Sportovní hala TEZA, Lipová alej 4110/23, Hodonín • 2. Futsal liga východ • 10. kolo

Příjemný páteční večer z Hodonína, kde se uskuteční utkání 10. kola 2. ligy skupiny východ mezi domácím týmem FC Tango Hodonín "B" a hostujícím Atraps-Hombres Brno.

Utkání začíná v 20:30 a srdečně vás k němu zve Kryštof Škodák.

FC TANGO HODONÍN "B"
    Hodonínskému týmu se v druhé lize zatím daří, neboť se nachází na 4. místě tabulky. Nejlepším hráčem "B" týmu z pohledu kanadských bodů je Lukáš Černek – 9 (9+0).

ATRAPS-HOMBRES BRNO:
    Nováčci soutěže z Brna si v lize vedou dobře a po zásluze jim patří 5. místo tabulky. Nejlepším hráčem brňanů z pohledu kanadských bodů je Ondřej Šidla – 8 (4+4).

Omlouvám se, ale z technických důvodů vám ze zápasu budeme přenášet pouze změny stavu a fauly oceněné žlutou nebo červenou kartou.

Rozhodčími dnešního utkání jsou pánové Petr Šenkýř a Martin Štipčák. V roli delegáta FAČR je přítomný pan Kamil Bednář.

Sestavy obou celků:

FC Tango Hodonín "B":
    Žigo (Parobek) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Bohun, Kleiber, Janulík, Březina, Gremmel.

Atraps-Hombres Brno:

Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin
    Delegát FAČR: Bednář Kamil

Domácí v tradičně v červených dresech. Hosté v bílo-černé kombinaci. Utkání začne za cca 2 minuty.

00:01

05:00
    V uplynulých pěti minutách zatím branka nepadla.
    Stav akumulovaných faulů je 0:2.

08:22
    Brno (Atraps-Hombres) právě vstřelilo branku!
    Domácímu Karlu Kučímu sebral míč JAN BULUŠEK, který si jej posunul a s přehledem zakončil přesně k tyči Parobkovy branky. Bez asistence.

09:37
    U domácího týmu došlo k prostřídání gólmanů, když zraněného Aleše Parobka nahradil Michal Žigo.

11:10
    Žlutou kartu dostává Janulík (Tango Hodonín B).

12:13
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Kleiber míč vybojoval na půli hřiště, postupoval dál a nahrál osamocenému TOMÁŠI JANULÍKOVI, který si položil gólmana Večeřu a zakončil nekompromisně pod břevno. Asistence: Radim Kleiber.

14:14
    Radim Kleiber rozehrával rohový kop a v chumlu hráčů našel domácího kapitána LUKÁŠE ČERNEKA, který překonal Večeřu. Asistence: Radim Kleiber

18:01
    Žlutou kartu dostává Vanda (Tango Hodonín B).

20:00

Druhý poločas začne přibližně v 21:26.

Skončil nám první poločas utkání, ve kterém padly 3 branky a to 2 do sítě hostů a 1 do domácí.
    Uvidíme co nám ukáže druhý poločas utkání.

Průběžný výsledek hodonínského A týmu Českou Lípou: v 22. minutě to je 1:0 pro Lípu.

20:01

21:00
    Šidla rozehrával rohový kop a nahrál nehlídanému DOMINIKU MLÁDKOVI, který překonal Žiga a srovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Ondřej Šidla.

28:32
    Žlutou kartu dostává Šidla (Atraps-Hombres Brno).

29:35
    Ve druhém poločase se nic moc neděje a pokračuje se spoustou chyb a nepřesnosti. Stav akumulovaných faulů: 0:3

34:57
    Brůna byl u postranní čáry a poslal míč k domácí brance na DOMINIKA MLÁDKA, který míč propasíroval mezírkou mezi levou tyčí a Michalem Žigem. Asistence: Brůna.

35:56
    Domácí hrají power-play.

36:14
    DOMINIK MLÁDEK dostal dlouhý pas před hodonínskou bránu, kde si tak trochu pohrál s Žigem a zakončil k vzdálenější tyči. Někdo má i asistence, kterou jsem nezaregistroval.

37:32
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! 5. branku hostů vstřelil MICHAL RYŠAVÝ.

38:20
    Další souhra této dvojice. Tentokrát zakončoval ŠIDLA a Mládek asistoval.

39:01
    To je síla! Z vyrovnaného utkání se zrodila přímo kanonáda! Sedmý zásah do svědomí hodonínských hráčů zaznamenává TOMÁŠ PRAKS. Bez asistence.

Utkání sledovalo 175 diváků!

Dnešní utkání skončilo naprostou kanonádou. Hostující tým mi nedal pokoj v zapisování a během čtyř minut nasázel 5 branek. Jednoznačně zasloužené vítězství díky posledním minutám utkání.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný víkend a zase někdy příště Napočtenou!!!!!! (22:15:42)

Branky: 13. Janulík (Kleiber), 15. Černek (Kleiber) – 9. Bulušek, 21. Mládek (Šidla), 35. Mládek (Brůna), 37. Mládek, 38. Ryšavý, 39. Šidla (Mládek), 40. Praks

Karty:   12. Janulík (HOB), 19. Vanda (HOB) – 29. Šidla (AHB)

Tango Hodonín B: Parobek, (Žigo) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Bohun, Kleiber, Janulík, Březina, Gremmel.
    FC Atraps-Hombres Brno: Večeřa "C" (Luu) – Ryšavý, Do, Bulušek, Šidla, Brůna, Hunáček, Mládek, Sycha, Malíř, Praks.

Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin, Delegát FAČR: Bednář Kamil