Slavia – Vítkovice 5:4 (kon.) | Kladno – Třinec 2:4 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 3:5 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Sparta – Pardubice 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 07.01.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 32. kolo

Konec zápasu. (14:08:05)

59:43
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kezsi – 2 min., hákování).

59:06
    Zakázané uvolnění Třince. Buly u Loubala.

58:53
    Puk se dostal mimo hrací plochu. Buly u Loubala.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    A další zákrok Stahla. Buly na stejné pozici.

57:20
    Stahl drží puk mezi betony. Buly u jeho levé ruky.

56:51
    Oba týmy hrají v plném počtu.

55:13
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec zvyšuje svůj náskok díky PATRIKOVI HREHORČÁKOVI a pro Kladno to již nevypadá dobře. Asistence: Ondřej Hrachovský, Ondřej Imrich.

54:51
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lacka – 2 min., nedovolené bránění).

54:51
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Cibák – 2 min., nedovolené bránění).

53:31
    Tato třetina je zatím klidná. Padá málo střel a není moc trestů.

52:12
    zakázané uvolnění Třince. Buly u Loubala.

51:24

50:20
    Až nyní je Kladno v pásmu. Střelu Kučery zprava zlikvidoval Loubal.

50:00
    Kladno se nedokáže propracovat do útočného pásma.

49:24
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kaukič – 2 min., podražení).

49:15
    Hra se neustále přesouvá ze strany na stranu, ale střely moc nepadají.

47:37
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly u Stahla.

47:00
    Flok zkoušel pozornost Stahla, když střílel z mezikruží po zemi. Stahl puk odrazil do kouta a hra pokračuje.

45:15
    Stahl měl velké štěstí. Puk, který odrazil nad branku, skončil na horní síťce branky.

44:32
    Stahl přikryl puk , který se klouzal vedle jeho branky.

44:16

42:29

41:10
    Hladoník dorážel střelu odraženou od Stahla, ale kladenský gólman dokázal puk vyrazit.

40:40
    Třinec začal třetinu ofsajdem. Buly ve středním pásmu.

40:01

Druhá třetina už byla více v režii Ocelářů, kteří dokázali vstřelit hned tři branky. Kladno se bude muset zvednout pokud chce pomýšlet na výhru. Třinec ukázal že chce první příčku udržet za každou cenu. Třetí třetina nám ukáže kdo je dnes nakonec lepší.

40:00

39:00
    Poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:23
    Nakonec se v pohodě zvedl a pokračuje ve hře.

38:23
    Malý leží otřesený na ledě.

37:29
    A další zakázané uvolnění Kladna. Buly opět před Stahlem.

37:23
    zakázané uvolnění Kladna. Buly před Stahlem.

36:54
    LUKÁŠ KAUKIČ byl volný před brankou a Stahla k levé tyčce prostřelil. Asistence: Adam Flok

35:58
    Schildhabel vyhazuje puk mimo pásmo a může střídat.

35:05
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kezsi – 2 min. držení protihráče).

34:51
    Kezsi se rval o puk, ale tentokrát mu to nevyšlo a puk zůstal na hokejkách Třince.

34:04
    Krzakova střela od modré čáry byla zneškodněna brankářem domácích.

32:38
    Třinec znovu nebezpečně útočil na Stahla, ale puk projel těsně vedle pravé tyčky.

32:11
    Nahození Kimla skončilo ve výstroji brankáře hostů.

31:35

30:45
    Hrachovský dvakrát pálil na Stahla v oslabení, ale ani jednou se mu ho prostřelit nepovedlo.

29:35
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kvasnica – 2 min., hrubost).

28:46
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kalus – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

28:46
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min. + 2 min. , hrubost).

28:46
    Třinec se cpe do branky Stahla, ale tentokrát to trochu přehnal. Doráželi na Stahla a to si pochopitelně Kladenská obrana nenechala líbit a před brankou se strhla mela.

27:46
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je znovu vyrovnáno! KREŠIMIR SCHILDHABEL dal Kladnu opět naději na vedení. Asistence: Vincent Kezsi, Dominik Havelka.

27:26
    JAN HLADONÍK byl opět zcela nekrytý, od branky se k němu odrazil puk doleva a do prázdné branky skóroval. Asistence: Dominik Cihlář

26:10
    A Třinec vyrovnává. JAN HLADONÍK se zjevil před brankou úplně sám a brankáře Stahla bez problémů překonal. Asistence: Jan Kalus, Patrik Hrehorčák

24:44
    Puk se válel přímo před Stahlem, ale nikdo nevěděl kde je. Nejlépe se zorientoval Řepka a puk dostal pryč od branky.

24:34
    Puk v ochranné síti. Buly u Stahla.

23:49
    Nyní se v útočném pásmu drží Třinec a Kladno nepouští k puku.

23:10
    Hra přerušena kvůli vysoké holi. Buly u Loubala.

21:30
    Střelu Radzienciaka od modré čáry zlikvidoval betonem brankář domácích a drží tak Kladno stále ve vedení.

20:33
    Špatnou rozehrávku Třince chtěl využít Kezsi. Daleko se však nedostal.

20:01

V první třetině jsme viděli vyrovnaný duel. Oba týmy se dostávali skvělých příležitostí, ale jen Kladno dokázalo jednu využít. Třinec má na vyrovnání (ne-li na výhru) stále dvě třetiny. Uvidíme jak to dopadne.

20:00

19:35
    Krásný zákrok Stahla, který zlikvidoval střelu Hladoníka, který měl před sebou jen prázdnou branku, ale trefil Stahlův beton.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:25
    Přihrávku zpoza branky zachytil Loubal. Buly po jeho levici.

17:34

17:05
    Kladno se dlouho drželo v pásmu, ale nakonec vše zkazila příliš prudká přihrávka.

15:34
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kaukič – 2 min., sekání).

15:00
    Patyk perfektně zastavil střelu Radzienciaka, která letěla od modré.

14:15
    Třinci dnes zatím přesilovky nejdou. Kladno mělo další šanci v oslabení, ale opět jí nevyužili.

13:14
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kučera – 2 min., držení protihráče).

13:07
    Havelka skvěle zablokoval střelu Lacka z levého kruhu pro buly.

12:29
    Okegawa dostal pěknou přihrávku, ale do ofsajdu. Buly v útočném pásmu.

12:07
    Třinec drží útočné pásmo, ale nedaří se jim kombinovat.

09:16
    PETR PATYK dorážel svou střelu odraženou od betonu Loubala. Ta první střela se odrazila do brankářova protipohybu a Patyk měl jednoduchou práci. Asistence: Vincent Kezsi.

08:36

08:15
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lacka – 2 min. + 2 min. , vysoká hůl).

07:56
    Ofsajd Třince. Buly ve středním pásmu.

06:50
    Kezsi v úniku! Jeho blafák na forhend však Loubala nepřekvapil a puk zneškodnil do rohu kluziště.

06:36
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Malý – 2 min., podražení).

06:22
    Výhoda Třince. Kladno půjde na trestnou lavici.

04:59

04:42
    Schildhabel jen nahazuje do útočného pásma a jeho formace odchází střídat.

04:00
    Třinci se nepovedla rozehrávka a u puku je opět Kladno.

03:05
    Kaukičovu střelu zleva Stahl opět zlikvidoval lapačkou. Buly v obranném pásmu Kladna.

01:27
    První střelu má Třinec. Konkrétně Hladoník střílel z mezikruží, ale Stahl puk zachytil do lapačky.

00:45
    Na začátku utkání si týmy prohazují puk, ale stále se nepodařilo vystřelit.

00:01

Rytíři Kladno: Stahl (Altrichter) – Havelka, Kiml, Cibák, Chládek, Kučera, Malý – Vach, Patyk, Bláha, Okegawa, Schildhabel, Řepka, Kezsi, Kučera, Kalaj, Čermák

HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Adámek, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Hladoník, Lacka, Kalus

Rozhodčí: Battěk – Štofa, Beneš.

Třinec naposledy porazil pražskou Slávii 6:3 a s Českými Budějovicemi se dělí o první místo v tabulce. Kladno na ně ztrácí deset bodů a do Kladna přijíždí jako favorit dnešního utkání. Jestli to Třinec potvrdí uvidíme dnes.

Rytíři v posledním utkání s Vítkovicemi prohráli 2:3 po prodloužení. Dnes mají před sebou mnohem silnějšího soupeře z Třince. Kladno drží pátou pozici, ale z šestého místa se na ně tlačí Plzeň, která má ještě tři zápasy k dobru. Uvidíme jak to dnes dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 10. Patyk (Kezsi), 28. Schildhabel (Kezsi, Havelka) – 27. Hladoník (Kalus, Hrehorčák), 28. Hladoník (Cihlář), 37. Kaukič (Flok), 56. Hrehorčák (Hrachovský, Imrich)

Rozhodčí: Battěk – Štofa, Beneš