Chodov – Jičín 12:1 (kon.) | Panthers – Ostrava 2:11 (kon.) | Bohemians - NE – ELITE PRAHA 12:3 (kon.)
Židenice – Liberec 3:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Ne 2:11 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:11 (0:6, 1:2, 1:3)
Ne
Neděle 08.01.2017, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

Z tohoto jednoznačného utkání je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (19:53:25)

Střely na branku: 16:43.

Nejlepší hráčky zápasu:

TJ Sokol Královské Vinohrady: Natálie Bartošová

Herbadent FK Jižní Město: Eliška Machková.

Je dobojováno! Herbadent si ve třetí třetině nikterak nekomplikoval cestu za jasným vítězstvím a zejména díky vydařené první třetině poráží v pražském derby Královské Vinohrady poměrem 11:2.

59:19
    Jednu z posledních střel vyslala Petra Honzová, která ale našla jenom připravené dlaně brankářky Christiánové.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Utkání se už pouze dohrává, za stavu 2:11 se ostatně není čemu divit.

57:34
    Košturiáková nabilo na střelu Pisárové, která bez přípravy z levé strany nadělala Vyrobíkové další práci.

56:11
    Jako blesk z čistého nebe se jedna z domácích útočnic zjevila před Christiánovou, ta však výtečně zasáhla a nepustila třetí střelu za svá záda.

55:58
    Hráčky ve žlutočerné kombinaci dresů ztratily balónek ještě za vlastní brankou a jen díky zákroku Vyrobíkové neinkasovaly ze střely Skořepové.

55:36
    Trochu překombinovanou akci Herbadentu nakonec ještě stihla zakončit Košturiáková. Na podobě skóre ale nic nezměnila a rozehrávat budou domácí.

54:29
    Jedna z hostujících hráček místo střely zvolila chytrou zadovku na Billou, která ale trošku čekala se střelou a zblízka pak už na Vyrobíkovou recept nenašla.

53:53
    Vinohradům se vůbec nedaří podržet míček na hokejkách a přejít půlící čáru, drtivou většinu čas tak s míčkem hrají hosté.

52:13
    Vyrobíková trochu podcenila nepříliš prudkou střelu Šulanové a u levé tyče měla co dělat, aby nepustila míček do sítě.

51:42
    Billá zpracovala dlouhý výhoz hostující brankářky do běhu Steinbachové, jejíž střela ale byla zablokovaná mimo hrací plochu.

50:39
    Po přihrávce Čapkové hostujícím hráčkám utekl míček do autu, z rohu obranné poloviny následně rozehrávaly Vinohrady, které však po první špatné přihrávce už zase musí bránit.

49:07
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Skutečně se tak děje a hosté tak vedou už 11:2! Nikým nehlídaná Hermannová měla dost času na přihrávku do odkrytého prostoru na DOMINIKU KUBIŠOVOU, která chladnokrevně uklidila míček tam, kam chtěla. Asistence: Nikola Hermannová.

48:38
    Herbadent v posledních minutách jasně diktuje tempo a ještě se snaží o navýšení svého velkého náskoku.

Michal Břuchanský

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 31. Vejvodová (Šádková), 47. Tvrzníková – 8. Pisárová, 14. Machková (Kubišová), 14. L. Pilíková, 16. L. Pilíková (Sádková), 16. Košturiáková (Chvátalová), 20. Billá (Steinbachová), 38. Chvátalová (Čapková), 39. Billá (Machková), 45. Košturiáková (Hermanová), 47. Procházková (Čapková), 50. Kubišová (Hermanová)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Vyrobíková (A. Kutnarová) – F. Kutnarová, Sladkovská, Lingová, Vejvodová – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartůňková, Bartošová – Zelníčková, Šádková.
    Ne: Christiánová (Červová) – Hermanová, Billá, Skořepová, Šulanová, Machková – Chvátalová, L. Pilíková, Pisárová – Sádková, Procházková, Šnajberková – Steinbachová, Surá, Kubišová – Košturiáková, Čapková, Polívková.

Rozhodčí: Ondřej Pech, Jaroslav Štolc.