Columbus – Carolina 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Washington 3:4 (po pr.)
Arizona – Tampa 5:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 5:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:7 (kon.)
San Jose – Colorado 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Boston 5:1 (kon.)
Ottawa – Columbus 6:7 (po pr.)
Minnesota Wild
5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
Anaheim Ducks
Neděle 22.01.2017, 03:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
    19288 diváků v Exel Energy Center vidělo famózní obrat Wild v závěru utkání.

Československá stopa

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:45 (05:47:49)

1. Ryan Suter (MNS) 1+1
    2. Erik Haula (MNS) 2+0
    3. Jason Zucker (MNS) 2+0

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 25:29 (8:9, 8:11, 9:9)
    Zblokované střely – 7:7
    Vyhraná vhazování – 27:28
    Trestné minuty – 9:9
    Hity – 17:30

Hokejisté Minnesoty předvedli v závěru zápasu skvělý obrat a nakonec poráží Anaheim 5:3! Hosté sice na začátku druhé třetiny vedli už 3:1 a ještě sedm minut před koncem duelu si hýčkali vedení 3:2, ale poté inkasovali třikrát během dvou minut a bylo po nadějích. V čase 53:39 nejprve srovnal Erik Haula, o chvíli později si Bernier srazil do vlastní sítě pokus Ryana Sutera zpoza branky a kačeří zkázu dovršil ze samostatného úniku Jason Zucker. Wild tak potvrdili postavení nejlepšího týmu na západě!

59:25
    Bernier je stále v brance, vypadá to, že hosté se již smířili s prohrou.

58:38
    Rickard Rakell se snažil objet domácí branku, ale v tom mu zabránili bránící hráči.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Uvidíme, kdy se Kačeři odhodlají ke hře bez brankáře.

57:29
    Vatanen nahazoval puk od modré čáry. Trefil jen zadní mantinel.

56:28
    Ještě tři minuty zpět domácí prohrávali, ale nyní jsou blízko vítězství. Hokej je opravdu rychlá hra.
    55:38 Jason ZUCKER - 5:3

55:38
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí teď soupeře naprosto drtí! Mikael Granlund poslal do samostatného úniku JASONA ZUCKERA, jenž pokořil Berniera svižnou forhendovou kličkou – 5:3. Asistence: Mikael Granlund a Mikko Koivu.

54:58
    Domácí publikum je jako pokropené živou vodou. Aréna bouří!
    54:15 Ryan SUTER - 4:3

54:15
    To je obrat jako hrom! RYAN SUTER si připisuje k asistenci také gól! Jeho nahození zpoza branky si nešťastně srazil do sítě brankář Jonathan Bernier a domácí vedou 4:3. Asistence: Nino Niederreiter a Charlie Coyle.
    53:39 Erik HAULA - 3:3

53:39
    Je vyrovnáno! Skvěle to udělal Ryan Suter, jenž místo střely přesně našel ERIKA HAULU, který do přihrávky pohotově nastavil hůl a usměrnil puk za záda Berniera. Asistence: Ryan Suter a Matt Dumba.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Haula (Pominville, Parise), 26. Zucker, 54. Haula (Suter, Dumba), 55. Suter (Niederreiter, Coyle), 56. Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu) – 6. Noesen (Boll, Fowler), 14. Fowler, 23. Perry (Getzlaf, Kesler)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Reilly, Scandella, Folin – Niederreiter, E. Staal, Coyle – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Pominville, Haula, Parise (A) – Schroeder, Gabriel, Stewart.
    Anaheim Ducks: Gibson (15. Bernier) – Vatanen, Fowler, Manson, H. Lindholm, Theodore, Bieksa – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – L. Shaw, Kesler (A), Cogliano – O. Kaše, Vermette, N. Ritchie – Boll, Cramarossa, Noesen.

Rozhodčí: Furlatt, Meier – Cameron, Nagy

Diváci: 19288