Zlín sledge – Č.Budějovice 5:0 (kon.) | Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge 0:1 (kon.) | SOHO Olomouc – Litvínov 6:0 (kon.)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 3:2 (1:0 po s.n.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
HC Litvínov (sledge)
Neděle 22.01.2017, 13:45 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 14. kolo

Ode mně je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u příštích online přenosů. (15:11:43)

Z kraje poslední třetiny Litvínov ještě zahrozil několika střeleckými pokusy, poté už však úřadovali jen domácí. Nejprve při vlastním oslabení zkompletoval hattrick Miloš Večeřek, poté už při vyrovnaném počtu hráčů se prosadil tentýž hráč i počtvrté. Na začátku poslední minuty se mezi střelce zapsal i Marek Gergerly a střelecký účet zápasu uzavřel gólem v poslední vteřině pětigólový střelec Miloš Večeřek. Domácí si tak došli pro vysoké vítězství 6:0 a do tabulky si připisují další tři body.

44:59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    V poslední vteřině utkání přidává svou pátou branku MILOŠ VEČEŘEK, který si vyjel z rohu kluziště a zakončil pod lapačkou Kokenyho. Asistence: Radek Jedlička.

44:41
    Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

44:01
    MAREK GERGERLY přidává pátou branku svého týmu, když prostřelil pod betonem Kokenyho. Asistence: Martin Novák.

43:34
    Ani napodruhé Mikuš Nováka nenašel přesně, ale rozehrávka hostů končí jen na holi Kardoše.

43:02
    Mikuš se snažil najít rozjetého Nováka, ale nahrávku směřoval příliš dozadu.

42:41
    Útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.

41:51
    Litvínovskou rozehrávku zastavuje na modré Prášil a posílá puk do rohu.

40:34
    Další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za vražení si odsedí Záluský (LIS).

40:18
    Další branka MILOŠE VEČEŘKA! Marek Gergerly si všiml zcela volného Večeřka u branky, poslal mu puk a olomoucký útočník chladnokrevně zakončil. Asistence: Marek Gergerly, Martin Novák.

39:35
    Záluský se vrací do hry a hosté jsou opět plní.

39:08
    Zikmund teď odvedl dobrou práci při napadání a dvakrát zastavil rozehrávku domácích už na jejich modré čáře.

38:46
    Další rozehrávka domácích navíc končí zakázaným uvolněním.

38:28
    Ani napodruhé se Kohouti v útočném pásmu neusadili a puk je opět za brankou Černocha.

37:52
    Hosté se osvobozují.

37:35
    Přesilovou hru si zkusí i domácí. Záluský (LIS) si odsedí 2 minuty za napadení.

37:03
    Hráči svádí souboj o puk vedle Kokenyho branky. Úspěšnější jsou hosté, ale puk opět dostávají jen na hole domácích.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 3. Večerek, 26. Večerek, 35. Večeřek, 41. Večeřek (Gergerly, Novák), 45. Gergerly (Novák), 45. Večeřek (Jedlička)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Gergerly, Novák, Rozkopal, Prášil, Večeřek, Kardoš, Jedlička, Mikuš.
    HC Litvínov (sledge): Kokeny – Kesselhut, Resch, Záluský, Očenášek, Veselý, Žižka, Zikmund.