Nijmegen – GA Eagles 1:2 (kon.) | Alkmaar – Eindhoven 2:4 (kon.) | Willem II – Heracles 1:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
NEC Nijmegen
1:2 (0:2)
Go Ahead Eagles
Sobota 04.02.2017, 18:30 • Goffertstadion, Nijmegen • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

79
    Zwarthoed nechtěl pustit míč po odpískaném rohovém kopu a dostává za to žlutou kartu.
    64. Manu simuloval v pokutovém území a po druhé žluté kartě musí z trávníku

64
    Už to vypadalo, že rozhodčí bude pískat pokutový kop. On ale píská proti hostům a za simulování dostává žlutou kartu Manu. Protože už hostující útočník jednu žlutou kartu měl z prvního poločasu, tak musí předčasně pod sprchu.

42
    Nijmegen se již v závěru poločasu nikam nežene. Na pravém kraji si dlouho vyměňoval míč Breinburg s Rayhim. K míči se připletl také Mayi, který vysokou nohou zasáhl soupeře do obličeje a je za to potrestán žlutou kartou.

25
    Eagles si mohou na malou chvíli oddechnout od bránění. Po kombinaci na vlastní polovině však ztratil balon Duits a hosté se museli vracet do obrany. Celou akci musel zastavit až faulem za žlutou kartu střelec první branky Manu.

15
    Nijmegen je zaskočen brankou ve vlastní síti. Ve středu pole zůstal na trávníku Kadioglu, který musí být ošetřen. Žlutou kartu za nepříjemný zákrok dostává Antonia.