Nijmegen – GA Eagles 1:2 (kon.) | Alkmaar – Eindhoven 2:4 (kon.) | Willem II – Heracles 1:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
Willem II Tilburg
1:2 (1:0)
Heracles Almelo
Sobota 04.02.2017, 19:45 • Konig Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:40:53)

Heracles senzačně vyhrál druhý poločas 0:3 a celkově 1:3 a odváží si veledůležité tři body. Za domácí se z penalty prosadil Sol, za hosty se trefili van Ooijen, Peterson a Gosens. Heracles v tabulce přeskakuje svého dnešního soka a je na 11. místě, domácí jsou dvanáctí.

90+4

90+3
    Heracles je na útočné polovině a úspěšně zdržuje čas. Vypadá to, že si odvezou vítězství 1:3.

90+2
    Calcan se sice probil po levém křídle, jenže velmi nepřesně odcentroval. Heracles je u míče.

90+1
    Rozhodčí Lindhout se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby!

88
    Žlutou kartu dostává Jordy Croux (Willem II Tilburg).

87
    Vypadá to, že hostující Heracles dokáže i v deseti zvítězit.

86
    Hlavička domácího Falkenburga nepřinesla žádnou radost fanoušků, pouze hostujících hráčů. Fij bude odkopávat od brány.

85
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Dico Koppers, přichází Andreas Calcan.

84
    Na posledních pár minut přichází na hřiště český hráč Jaroslav Navrátil!

83
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Jaroslav Navrátil.

82
    Hostující trenér si připravil své poslední střídání v zápase.

81
    Střely celkem: 15-14. Z toho na branku 8-7. Heracles jev druhém poločase mnohem lepším týmem.

80
    Gosens předvedl skvělý obranný zákrok. Míč odkopává na polovinu hřiště jeho spoluhráč z obrany Hoogma.

78
    Nejvýše do vzduchu vyskočil hostující te Wierik, který hlavičkuje do bezpečí. Heracles spěchá do dalšího rychlého brejku.

77
    Další rohový kop pro domácí tým.

76
    Dlouhý míč nenašel ani jednoho hráče a končí za brankovou čarou. Brankář Fij bude odkopávat od brány.