Boston – Toronto 5:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 3:2 (3:2 po s.n.)
NY Islanders – Carolina 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 1:5 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Detroit 0:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:6 (kon.)
San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Los Angeles 5:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 0:1 (0:1 po s.n.)
NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.)
Dallas Stars
3:5 (0:0, 1:2, 2:3)
Chicago Blackhawks
Neděle 05.02.2017, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL
    Corey Crawford si dnes připsal již 202. vítězné utkání v kariéře a v klubové historii se v této statistice dostal na třetí místo před legendárního Eda Belfoura.

Československá stopa

Radek Faksa (DAL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 14:50
    Marián Hossa (CHI) 0+2, 2 střely, čas na ledě 17:06
    Richard Pánik (tým) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:36 (04:49:00)

1. Patrick Kane (CHI) 1+0
    2. Jamie Benn (DAL) 1+0
    3. Arťom Anisimov (CHI) 0+2

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 34:36 (10:11, 12:17, 12:8)
    Zblokované střely – 20:9
    Vyhraná vhazování – 32:26
    Trestné minuty – 9:11
    Hity – 27:5

Hokejisté Dallasu dnes nestačili na Chicago a po prohře 3:5 se jim zase vzdálila vyhlídka postupu do play off. Třetí třetina nabídla hodně zajímavou podívanou a přinesla hned pět branek. První dvě vstřelili domácí, kteří zásluhou Jamieho Benna a Tylera Seguina otočili skóre na 3:2. Na Seguinův zásah však odpověděl o pouhých 35 sekund později Patrick Kane a v 56. minutě dorazil po šanci Anisimova puk za brankovou čáru Trevor van Riemsdyk. Závěrečný tlak Stars pak pokazil vyloučením kapitán Benn a výhru Chicaga ještě pojistil v poslední vteřině trefou do opuštěné branky Jonathan Toews.

59:51 Jonathan TOEWS - 3:5

59:51
    Chicago právě vstřelilo branku!
    0,9 sekundy před koncem uzavírá skóre utkání JONATHAN TOEWS! Tomu nahrál mezi kruhy Marián Hossa a byť si kapitán Blackhawks musel puk poměrně složitě zpracovávat, stačil ho ještě před sirénou uklidit do prázdné klece soupeře. Asistence: Marián Hossa a Duncan Keith.

59:40
    Marián Hossa míjí prázdnou branku Dallasu!

59:34
    Lehtonen míří na střídačku, domácí to zkusí v pěti proti pěti!

58:57
    Jamie Benn podrazil Panarina, který se snažil vyhodit a to je pro domácí těžká rána! Zápas budou dohrávat v oslabení.

58:49
    Patrick Kane nedokázal vyhodit, nápor domácích může pokračovat!

58:05
    Skvěle to udělal hostující útočník Hartman, který zblokoval dorážku Jamieho Benna, jež by už mířila do prázdné branky!

57:45
    Domácí to už zkoušejí v šesti hráčích bez brankáře!

57:45
    Puk skončil v hledišti. Vhazuje se v obranném pásmu Chicaga.

57:21
    Stars se na chvíli usadili v útočném pásmu, odkud se ale vzápětí sami vyhodili nepřesnou přihrávkou.

56:37
    Domácí musejí vrhnout všechny síly dopředu. Nyní rozehrávají útočnou akci ze své obranné třetiny.
    55:57 Trevor van Riemsdyk - 3:4

55:57
    Černí jestřábi strhávají vedení na svou stranu! Artěmij Panarin v útočném pásmu uvolnil Arťoma Anisimova, který sám před Lehtonenem neuspěl. Kotouč však zůstal letet u betonů finského gólmana, který si mylně myslel, že ho má ve své moci a dojíždějící TREVOR VAN RIEMSDYK dorazil hrací předmět za jeho záda. Asistence: Arťom Anisimov a Artěmij Panarin.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 21. Faksa (D. Shore, Hamhuis), 41. Ja. Benn (Eakin, Klingberg), 50. Seguin – 27. Hartman (Kero, Hossa), 29. Forsling (Seabrook, Rasmussen), 50. P. Kane (Anisimov), 56. T. van Riemsdyk (Anisimov, Panarin), 60. Toews (Hossa, Keith)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Jo. Benn, Hamhuis, Johns, Nemeth – Eaves (A), Eakin, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Seguin, Roussel – Sharp (A), Faksa, D. Shore – Korpikoski, Cracknell, McKenzie.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, T. van Riemsdyk, B. Campbell – Pánik, Toews (C), Schmaltz – P. Kane, Anisimov, Panarin – Hossa, Krüger, Rasmussen – Tootoo, Kero, Hartman.

Rozhodčí: Furlatt, L'Ecuyer – Mills, Wheler

Diváci: 18532