Boston – Toronto 5:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 3:2 (3:2 po s.n.)
NY Islanders – Carolina 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 1:5 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Detroit 0:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:6 (kon.)
San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Los Angeles 5:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 0:1 (0:1 po s.n.)
NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.)
Washington Capitals
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 05.02.2017, 18:25 • Verizon Center, Washington • NHL

47:10
    Orlov dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté si zahrají přesilovou hru. Na řadě je ale komerční přestávka. Za malý okamžik tak budeme znovu pokračovat.

33:33
    Kuzněcov dostává dvě minuty za sekání a je tu pro hosty další přesilová hra.

29:43
    Oshie dostává dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici. Hosté si zahrají přesilovou hru.

21:02
    Martinez zahákoval Ovečkina a dostává dvě minuty. Přesilovka pro domácí Washington.

13:32
    Za nedovolené bránění jde na trestnou lavici na dvě minuty Dowd a přesilovku si vyzkouší také domácí hráči.

08:45
    Winnik nedovoleně bránil gólmana Budaje a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Hosté si tak zahrají jako první přesilovou hru, to vše ale až po první komerční přestávce.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Eller (Connolly), 19. Ma. Johansson (Kuzněcov, Orpik), 24. Connolly (T. Wilson, Alzner), 37. Oshie (Bäckström, Ovečkin), 57. Williams (Ma. Johansson)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Schmidt, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – Burakovsky, Eller, Connolly – T. Wilson, Beagle, Winnik.
    Los Angeles Kings: Budaj (41. Zatkoff) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, Forbort, Gravel, McNabb – D. Brown, Kopitar (C), Gáborík – Toffoli, J. Carter (A), Pearson – Lewis, N. Shore, King – Setoguchi, Dowd, Clifford.

Rozhodčí: Pochmara, Rooney – Devorski, Pancich