Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 6:9 (kon.) | Tábor – Slavia 2:5 (kon.)
Kobra – PZ Kladno 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 5:2 (kon.)
Pardubice – Liberec 0:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 4:3 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 6:4 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK
6:9 (1:2, 3:5, 2:2)
HC Motor České Budějovice
Neděle 05.02.2017, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a z královéhradecké FORTUNA arény se s vámi loučím, na počtenou. (14:24:04)

Máme za sebou gólově velice bohaté utkání, ve kterém už od úvodní minuty vedli hráči Motoru. Hradci se jednou sice podařilo vyrovnat, ale nerozhodný stav trval pouhých čtyřicet vteřin. Budějovice svůj náskok postupně navyšovaly a konečné skóre nakonec zní 6:9. Nejvýrazněji se pod zápas podepsali Vojtěch Síla (3+3), který nakonec v honbě za kanadskými body vyhrál svůj miniduel s Jakubem Čížkem (4+1), ale dalo by se říci, že pouze remizoval s jiným borcem Jihočechů – Pavlem Novákem (1+5).

59:50
    Škvarek se ještě snažil zakončit z mezikruží, ale Morong ho ve spolupráci s Jandou o kotouč obral.

59:37

59:10
    Další tvrdou ranou se v tomto zápase prezentuje Kubíček, jeho střela od modré však tentokrát končí v lapačce Vacka.

58:50
    Síla znovu napadá rozehrávku beků Budějovic, ti však ve spolupráci s Dvořákem zvládli situaci vyřešit.

58:32
    A ještě jedno vyloučení. Za katr si jde sednout Perička, který se provinil držením.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i tohoto zápasu.

57:37
    Znovu budeme svědky hry ve čtyřech, Škvarek i Morong jsou vyloučeni za hrubost.

57:02
    Hradečtí si vyměňují černou pryž v pásmu protivníka, u puku je Síla, který jej přihrává do rohu Zálišovi.

56:30
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A do třetice všeho dobrého je už PAVEL NOVÁK úspěšný a přesilovka je využita! Kubíček mu poslal kotouč do ostrého úhlu, ale útočník Budějovic dokázal z první trefit přesně! Asistence: Šimon Kubíček.

55:59
    Pavel Novák nyní dvakrát tvrdě pálil z levého kruhu, v obou případech se vyznamenal Vacek, který jednu ránu vyrazil úplně, druhou aspoň do tyče.

55:22
    Síla dobře napadá rozehrávku Motoru a Budějovice se tak v přesilovce nemohou dostat před brankáře Hradce.

54:58
    Bieniek tvrdě napálil kotouč a ten podél mantinelu doputoval až k Dvořákovi.

54:40
    Přesilovka pro Jihočechy. Záliš putuje za katr za hákování. Posedět by zde měl dvě minuty.

54:26
    Filip Houdek se teď procpal přes obránce Mountfieldu až do zakončení z těsné blízkosti, jenže Vacek byl připraven a jeho střelu zkrotil v náruči.

53:59
    Morong a Soukup nyní kombinují za klecí Budějovic a hledají volného spoluhráče.

53:26

52:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    V oslabení se podařilo dvojici Síla – MATĚJ MORONG uniknout defenzivě Motoru, druhý jmenovaný přejal přihrávku, předvedl šikovnou kličku do bekhendu a zasunul kotouč za Dvořáka – 6:8. Asistence: Vojtěch Síla.

52:46
    Motor dál kombinuje před Vackem, ale Východočeši nyní dobře napadají přihrávky svého soupeře.

52:08
    Jihčeši motají svého soupeře v jeho obranném pásmu, Kubíček pálil dvakrát od modré čáry, obě rány však šly jen do tvrzeného skla za svatyní Lvů.

51:26
    Szymon Bieniek inkasuje dvě trestné minuty za napadení.

51:00
    Motor je povzbuzen svým zásahem a znovu se dere vpřed.

50:16
    Kapitán Jihočechů přidává svůj čtvrtý zásah! JAKUB ČÍŽEK se po přihrávce Nováka dostal do úniku, který zakončil střelou nízko nad ledem k levé tyči – 5:8! Asistence: Pavel Novák, Šimon Kubíček.

49:52
    Zajímavá kombinace Mountfieldu končí brankou a přesilovka je využita! Morong, Síla a zakončující VOJTĚCH ZÁLIŠ si zajímavě vyměnili kotouč v předbrankovém prostoru a stav se mění na 5:7! Asistence: Vojtěch Síla, Matěj Morong.

49:09
    Východočeši kombinují v pásmu Motoru, ke střele se nakonec dostal Morong, jenž vypálil z pravého kruhu. Jeho pokusu ale scházely dva metry přesnosti.

48:52
    Budějovický Svach znovu putuje na lavici hanby. Dvě minuty za držení hole.

48:08
    Grossmann šel se spoluhráčem do situace dvou proti jednomu, Řehák si však v roli bránícího hráče poradil na jedničku a přihrávku zblokoval.

47:23
    Dvořák zkrotil nahození ze středního pásma a puk ukryl v lapačce před dojíždějícím Jandou. Vhazování po jeho pravici.

46:48
    Síla byl tentokrát nucen podstoupit souboj v rohu kluziště s Hollarem. Duel vyhrál a odměnou mu je černá pryž.

46:15
    Bieniek se Sílou zakombinovali v obranném pásmu a společnými silami se jim daří založit akci Hradce.

45:37
    Soukup vybojoval v duelu se Škvarkem puk a poslal ho Zálišovi, který s ním byl nucen vycouvat z třetiny kvůli dobrému napadání Motoru.

44:49
    Dekret sbírá kotouč v rohu kluziště u vlastní svatyně a nechává spoluhráčům čas na vystřídání.

44:29
    Útočník Východočechů nakonec vystřelil od modré čáry, ale jeho pokus zblokoval první bránící hráč, kterým byl Beránek.

43:45
    Morong se žene do rohu kluziště za kotoučem a hledá spoluhráče, kterému by puk přenechal.

43:05
    Ránu Tampiera z levé strany od modré čáry nenechal na bránu projít Bieniek, který ji zblokoval a rozehrává akci Lvů.

42:45
    Nahozený kotouč Vacek podržel ve své náruči. Vhazování po jeho levé ruce.

41:59
    Soukup přihrál z rohu kluziště Šedivému, který mohl pálit z těsné blízkosti, jenže hokejka bránícího Dekreta střelu srazila mimo.

41:21
    Hradečtí se usadili v pásmu protivníka, ale ne na moc dlouho, kotouč získává Endl a vyváží ho z třetiny.

40:55
    Svach drží puk u své svatyně a čeká, až mu spoluhráči vystřídají.

40:01
    Střídání v týmu Mountfield HK: ze hřiště odchází Sajdl, přichází Vacek.

40:01

Je za námi divoká druhá třetina, ve které padlo celkem osm branek. Převaha mužstva z Českých Budějovic je v tomto zápase značná, Východočeši tempu jejich protivníka nestačí. Jakub Čížek si v dnešním zápase připsal již tři góly, k tomu i jednu asistenci a je opravdovým tahounem svého celku. Vojtěch Síla ho však nahání jak může, stejně jako kapitán Motoru už si v tomto duelu připsal tři branky a jednu asistenci, přitom dvakrát skóroval z trestného střílení. Který z útočníků bude mít nakonec na svém kontě víc kanadských bodů, to nám řekne třetí třetina, jež začne přibližně v 13:44.

40:00

39:39
    Hradečtí si chvíli vyměňovali kotouč před brankářem Budějovic, ale Novák zvládl jednu z jejich přihrávek zachytit a hra se přesouvá na druhou stranu.

38:56
    VOJTĚCH SÍLA rovněž kompletuje svůj hattrick, Dvořáka zcela vymíchal svými šikovnými kličkami a nakonec bekhendem zasunul kotouč mezi jeho betony – 4:7! Bez asistence.

38:56
    Svach poté, co opustil trestnou lavici, zahákoval unikajícího Vojtěcha Sílu a ten pojede své druhé trestné střílení v zápase!

38:17

37:25
    Budějovice se osvobozují, kotouč zpracovává Sajdl.

36:58
    Hradečtí kombinují s kotoučem na holi v pásmu Jihočechů.

36:17
    Mountfield bude mít k dispozici další přesilovku. Svach je vyloučen za nedovolené bránění.

35:47
    Uteklo pouhých devět vteřin a Motor vede už o čtyři branky! Hattrick v zápase dokonává kapitán Jihočechů JAKUB ČÍŽEK, který tak rychle zacvičil Sajdla v kleci Lvů. Asistence: Pavel Novák, Jan Tampier.

35:38
    Střídání v týmu Mountfield HK: ze hřiště odchází Vacek, přichází Sajdl.

35:38
    Jihočeši poprvé v zápase vedou o tři branky! Čížkovu ránu z ostrého úhlu sice Vacek vyrazil, ale dojíždějící LUKÁŠ ŠKVAREK byl dostatečně důrazný a stav je 3:6! Asistence: Jakub Čížek.

34:42

34:17
    Hru ve čtyřech využívá Motor, tvrdou ránu od modré, kterou vyslal MATĚJ TOMAN neměl Vacek nejmenší šanci vidět díky dobrému clonění – 3:5! Asistence: Šimon Kubíček, Pavel Novák.

33:49
    Záliš je na ledě a pokračujeme tedy ve čtyřech hráčích na obou stranách.

33:39
    Hradecký Soukup je vyloučen za faul kolenem.

33:27
    Přesilovka je využita a náskok Budějovic se znovu ztenčil na jedinou branku. Síla tvrdě vypálil od modré, MARTIN JANDA kotouč před Dvořákem šikovně tečoval a stav je 3:4! Asistence: Vojtěch Síla, Szymon Bieniek.

33:15
    Bieniek vypálil z levého kruhu, ale nemířil přesně.

32:42
    Petr Luštinec vycítil důležitost tohoto okamžiku v zápase a bere si oddechový čas.

32:42
    S trestnými minutami se nám teď roztrhl pytel. Kapitán Budějovic Čížek jednoznačně podrazil protihráče a jde si odpočinout k Beránkovi.

32:32
    Vojtěch Síla hledal přihrávkou zpoza branky své spoluhráče, v prostoru mezi kruhy se však žádný nevyskytoval.

32:07
    Minutu a dvaačtyřicet vteřin se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Beránek už sedí na trestné lavici za hákování.

31:57
    Lvi zašlápli kotouč v rohu kluziště a sudímu nezbylo, než hru přerušit.

31:49
    Vyrovnaný počet hokejistů na ledě nám dlouho nevydržel. Záliš putuje za katr za držení.

31:36

31:20
    Jihočeši se osvobozují, puk letí až k Vackovi.

30:54
    Až nyní se Hradec dokázal usadit před Dvořákem a kombinuje s kotoučem v útočném pásmu.

30:03
    Po ráně Svacha od modré zazněla tyč svatyně Východočechů.

29:36
    Grossmann si jde znovu odpočinout na trestnou lavici. Tentokrát za vysokou hůl.

29:26
    Jihočeši jdou znovu do dvougólového trháku! Novák vyhrál vhazování v útočném pásmu přesně na hůl JAKUBA ČÍŽKA, který svým druhým zásahem v zápase zvyšuje pro hosty již na 4:2! Asistence: Pavel Novák.

29:11
    Soukup vypálil z levého kruhu, ale brankář Budějovic vyrazil kotouč do rohu.

28:58
    Východočeši kombinovali před Dvořákem, ale Škvarek zvládl kotouč vypíchnout a posunout do středního pásma.

28:16
    Toman dostal nahrávku zpoza brány a z těsné blízkosti zakončoval. Úspěšnějším v tomto souboji byl však gólman Vacek!

27:34
    Dvořák hokejkou v poklidu zpracoval nahození ze středního pásma a připravil kotouč pro rozehrávku svým spoluhráčům.

27:07
    Lvi dál motají svého protivníka v jeho třetině, do dobré střelecké pozice se však nyní nemohou dostat.

26:41
    Hradečtí chtěli ihned vrátit vyrovnaný stav a řádně teď zavařili před Dvořákem, nakonec se však jeden z beků dostal s kotoučem za útočnou modrou čáru, pročež je pískáno postavení mimo hru.

26:01
    Vyrovnaný stav nám příliš dlouho nevydržel, Motor jde znovu do vedení! Vacek si zvládl poradit s bekhendovým zakončením Houdka, na dorážku ADAMA RYBY už však stačit nemohl – 2:3! Asistence: Filip Houdek.

25:34

25:21
    VOJTĚCH SÍLA si šikovně najel, předvedl precizní kličku do bekhendu a poslal kotouč přesně pod horní tyčku – 2:2! Bez asistence.

25:21
    Vojtěch Síla se hnal v oslabení do samostatného nájezdu, při kterém byl nedovoleně atakován Tomanem. Sudí vše viděli a Hradec tak bude mít k dispozici trestné střílení.

24:45
    Hosté v plném počtu. Ještě více než půl minuty budou hrát v početní výhodě.

24:43
    Nedomlel se probíjel do šance, ale nakonec o puk přišel, k zakončení se tak dostal Soukup, jenže z prostoru mezi kruhy pálil nepřesně.

24:13
    Čížek vystřelil od pravého mantinelu, Vacek však střelu po celou dobu viděl a celkem pohodlně ji zkrotil na hrudi.

24:01
    Lvi nahodili kotouč na Dvořáka, který jej pro jistotu podržel pod svou lapačkou. Vhazování po jeho levici.

23:34
    Síly na ledě se vyrovnají. Morong inkasuje dvě minuty za napadení.

23:20
    Mountfield se držel v pásmu protivníka, ale Kubíček ve spolupráci s Novákem zvládl kotouč vybojovat a nastřelit ho na Vacka.

22:45
    Další přesilovka pro Hradec. Svach je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

22:29
    Morong se probil přes dva bránící hráče Budějovic ke střele, ale z prostoru mezi kruhy zamířil nad.

21:55

21:43
    Motor se poměrně snadno usazuje v pásmu soupeře a ve čtyřech drží kotouč u svatyně Lvů.

21:22
    Ke střele z levého kruhu se dostal Naar, jenže jeho pokus byl velmi nepřesný.

20:42
    Záliš nezvládl svou přihrávkou žádného ze svých spoluhráčů najít a do protiakce tak vyrážejí Jihočeši.

20:08
    Východočeši vyhráli vhazování a nahazují kotouč do třetiny Budějovic, v té se ale nedokázali delší dobu udržet.

20:01

Mountfield zvládl v samém závěru ještě vytvořit závar před Dvořákem a možná dokonce dotlačil puk za brankovou čáru. Pokud však ano, tak to bylo dle sudích už po siréně oznamující konec třetiny. Máme za sebou interesantní dvacetiminutovku, Jihočeši vstoupili do zápasu podstatně lépe, vedli již po třiceti vteřinách hry, když se prosadil jejich kapitán Čížek. O čtyři minuty později přidali druhý zásah zásluhou Grossmanna a jejich hra vypadala velmi dobře. Hradečtí ale po prvních třinácti minutách našli tempo a pomalu se svému soupeři vyrovnávají, což dokládá i branka Síly. Uvidíme, jak se zajímavý duel vyvine ve druhé periodě, která začne přibližně v 12:48.

20:00

19:55
    Tampier je vyloučen za nedovolené bránění, Lvům však na vstřelení branky v této třetině již moc času nezbývá.

19:30
    Hradečtí kombinují s kotoučem na holi v pásmu protivníka. Síla dvakrát pálil od modré, jenže Hollar oba jeho pokusy zblokoval.

18:48
    Jihočeši na inkasovanou branku odpovídají náporem, Endlovu střelu ale Janda zblokoval, bohužel pro Hradec už do protiútoku přejít nedokázal.

18:01
    Lvi korigují skóre zápasu a snižují náskok svého protivníka na jediný gól. Poměrně nejistě si nyní počínal brankář Motoru Dvořák, který neudržel kotouč. VOJTĚCH SÍLA jej o něj poměrně snadno obral a do prázdné klece již snadno zakončil – 1:2. Asistence: Szymon Bieniek.

17:42
    Tampier vypálil od modré čáry, ale Bieniek zvládl jeho pokus před svatyní Mountfieldu zblokovat.

17:03
    Bieniek sebral kotouč v obranném pásmu Čížkovi a ještě zvládl založit další akci Hradce.

16:42
    Příležitost svěřenců Ladislava Koldy se rozvíjela zajímavým způsobem, ale zastavilo ji postavení mimo hru.

16:08
    Budějovičtí kontrolují puk za svou svatyní a hledají, kudy by prošli do pásma Východočechů.

15:37
    Janda mohl jít se spoluhráčem do situace dvou proti jednomu, ale Endl stihl zasáhnout včas a kotouč odpálil.

14:52
    Zranění z první minuty nedovolí hradeckému Kašparovi pokračovat v zápase, nyní již stojí na střídačce bez výstroje.

14:36
    Lvům se nyní nedaří založit útočnou akci, znovu je jim pískáno zakázané uvolnění.

14:18
    Bieniek vypálil z pravého kruhu, ale Dvořák byl se svou vyrážečkou připraven.

13:46
    Jihočeši nahodili kotouč do pásma Lvů, ale Perička zvládl kotouč před Čížkem uhlídat.

13:23
    Oba týmy jsou v plném počtu, následně je Mountfieldu pískáno postavení mimo hru.

13:00
    Zakázané uvolnění svěřenců Petra Luštince.

12:23
    Hra ve čtyřech se zatím lépe daří hráčům Motoru, kteří se usadili před Vackem.

11:23
    Nyní budeme svědky hry ve čtyřech. Morong si odchází posedět na trestnou lavici za krosček, Houdek za hrubost.

10:55
    Defenziva Mountfieldu teď značně zakolísala, když na útočné modré ztratila puk a Ryba se hnal sám na gólmana Východočechů. Naštěstí pro Hradec nezvládl přesně zakončit.

10:12
    Toman dorážel střelu z levého kruhu, kterou Vacek jen vyrazil před sebe, brankář Lvů však v tomto souboji obstál.

09:40
    Beránek si najel do tří bránících hráčů Východočechů a pochopitelně kotouč ztratil.

08:58
    Po tvrdé ráně Kubíčka zazněla tyč svatyně Mountfieldu! Teď stáli při Vackovi všichni hokejoví svatí.

08:35
    Janda nahodil kotouč do pásma Jihočechů, jenže Hradec se před gólmanem Motoru moc dlouho neohřál, hra už se stěhuje do jeho třetiny.

07:47
    Síla nabil zpoza branky Zálišovi, který ale střelou z mezikruží brankáře Dvořáka nepřekonal!

07:06
    Soukup zachytil jednu z přihrávek Motoru a se svými spoluhráči podniká výpad podél pravého mantinelu.

06:35
    Budějovice jsou stále v náporu, Grossmann napadá rozehrávku Mountfieldu za jeho svatyní.

05:58
    Čížek pálil z ostrého úhlu z pravé strany, Vacek jeho pokus odrazil vyrážečkou do rohu.

05:15
    Jihočeši jsou i nadále aktivnějším celkem a dál tlačí svého protivníka k jeho svatyni.

04:13
    Motor doslova vlétl do utkání a tlačí svého protivníka, Beránek ještě svou tutovku z bezprostřední blízkosti neproměnil, ale kotouč se přes Tomana dostal k MATYÁŠI GROSSMANNOVI a ten už zvýšil vedení Budějovic – 2:0. Asistence: Matěj Toman, Martin Beránek.

03:40
    Endl zpracovává kotouč v obranném pásmu a zakládá další útočnou akci Jihočechů.

02:58
    Budějovice se v oslabení dostaly do velké šance! Novák dostal přihrávku zpoza branky, jenže z těsné blízkosti kotouč skrz Vacka neprocedil.

02:32
    Motor se osvobozuje a vyhazuje kotouč až ke svatyni Východočechů.

02:10
    Morong tvrdě vystřelil z pravého kruhu, ale jeho rána šla hodně mimo.

01:45
    Mountfield motá svého protivníka v jeho obranném pásmu.

01:00
    Grossmann dostává dvě minuty za vražení na hrazení, s Kašparem to chvíli vypadalo nepěkně, ale za pomoci spoluhráčů nakonec dojel na střídačku.

00:30
    Bleskové otevření skóre duelu! Jihočeši jeli dva na jednoho. Kapitán JAKUB ČÍŽEK však vzal odpovědnost na svá bedra, přesně vystřelil a Budějovice vedou 1:0! Asistence: Pavel Novák.

00:18
    Záliš napadá úvodní rozehrávku Budějovic.

00:01

Hráči obou mužstev už krouží po kluzišti, utkání začne za pár minut.

Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Pelda, Řehák "C", Naar, Perička, Heligr, Bieniek – Moravec, D. Šedivý, Brandejs, Hynek, Soukup, Nedomlel, Kašpar, V. Síla, Jušta, Záliš, Janda, Morong. Trenér: Petr Luštinec.

HC Motor České Budějovice: M. Dvořák (Ludvík) – J. Dvořák, Kubíček, Dekret, Tampier, Svach, Endl – Grossmann, Beránek, Novák, Škvarek, Čížek "C", Houdek, Ryba, Toman, Hollar. Trenér: Ladislav Kolda.

Rozhodčí: Pilný – Holeček, Roischel.

Vzájemné duely

Mužstva Hradce a Budějovic už se v této sezóně potkala celkem čtyřikrát. Úspěšnější byli doposud hráči Motoru, kteří vyhráli hned tři z těchto vzájemných soubojů. Poslední duel byl však značně dramatický a Jihočeši jej ve svůj prospěch rozhodli až v prodloužení. Je velmi těžké tipovat, komu body připadnou tentokrát.

25.9. 2016 Mountfield HK 5:3 HC Motor České Budějovice
    10.11. 2016 HC Motor České Budějovice 7:3 Mountfield HK
    8.12. 2016 Mountfield HK 1:6 HC Motor České Budějovice
    12.1. 2017 HC Motor České Budějovice 3:2p Mountfield HK

Jihočeši se v tabulce nacházejí jen o stupínek výš než Hradečtí, jsou tedy na 3. pozici se ziskem 55 bodů. Stejně jako Mountfield vyhráli předchozí dva duely (doma s Letňany 6:1 a v Litvínově znovu stejně jako Východočeši 6:5). Jejich dlouhodobá forma je však o něco lepší, z posledních deseti střetnutí odešli vítězně hned pětkrát. Bude zajímavé sledovat, jak si v tomto zajímavém souboji sousedů v tabulce oba týmy povedou.

Královéhradečtí hokejisté aktuálně okupují 4. místo v tabulce skupiny "A" a na svém kontě mají 49 bodů. Forma Východočechů začíná nabírat stoupavou tendenci. Z posledních třinácti duelů sice zvládli zvítězit pouze ve čtyřech případech, ale právě dva předcházející (doma s Litvínovem 6:5 a venku s Plzní 5:1) patří mezi utkání vyhraná. Uvidíme, zda se svěřencům Petra Luštince podaří přidat třetí korálek na šňůrku.

Zdravím všechny fanoušky mládežnického ledního hokeje. ELIOD Extraliga mladšího dorostu pokračuje 14. kolem nadstavbové části a my dnes budeme sledovat souboj Mountfieldu HK s HC Motor České Budějovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 19. V. Síla (Bieniek), 26. V. Síla (TS), 34. Janda (V. Síla, Bieniek), 39. V. Síla (TS), 50. Záliš (V. Síla, Morong), 53. Morong (V. Síla) – 1. Čížek (Novák), 5. Grossmann (Toman, Beránek), 27. Ryba (Houdek), 30. Čížek (Novák), 35. Toman (Kubíček, Novák), 36. Škvarek (Čížek), 36. Čížek (Novák, Tampier), 51. Čížek (Novák, Kubíček), 57. Novák (Kubíček)

Mountfield HK: Vacek (36.–40. Sajdl) – Pelda, Řehák "C", Naar, Perička, Heligr, Bieniek – Moravec, D. Šedivý, Brandejs, Hynek, Soukup, Nedomlel, Kašpar, V. Síla, Jušta, Záliš, Janda, Morong. Trenér: Petr Luštinec.

Rozhodčí: Pilný – Holeček, Roischel