Slovensko – Dánsko 1:3 (kon.)
konec
Slovensko
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dánsko
sk Čtvrtek 09.02.2017, 16:00Turnaj čtyř (U17)
Partner:
  Prinášame vám súťaž o tričko Onlajny.eu!
   
  Najlepší hráči zápasu:
  Slovensko: Alex František Kupka
  Dánsko: Christoffer Åkesson (17:59:11)
   
  Záverečná tretina rozhodla o tom, že Slovensko svoj prvý zápas na turnaji s rovesníkmi Dánska prehralo 1:3. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme vám príjemný zvyšok večera.
   
  Koniec zápasu.
   
  59:10
  Začala sa posledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu. Slovensko bude zakladať útočnú akciu z vlastnej obrannej tretiny.
   
  58:56
  Na ľadovej ploche sa stále nič nemení. Puk majú v moci Dáni a Slovensko kvôli tomu ani nemôže pomýšľať nad odvolaním brankára.
   
  58:19
  Našim chlapcom bojovnosť uprieť rozhodne nemžeme, ale Dánsko sa výborne bráni a puk drží iba v strednom pásme.
   
  58:00
  Hlásateľ oznámil, že do konca riadnej hracej doby ostávajú už iba dve minúty. Slovensko sa stále tlačí do útoku.
   
  57:20
  Slováci sa z pravej strany nahrnuli priamo pred Jansena. Ten najskôr vyrazil strelu a potom čelil aj dorážkam, ale vo všetkých zákrokoch výborne uspel.
   
  56:19
  Na modrej čiare si puk pýtal Rudy, ale jeho spoluhráči oň za bránkou prišli a žiadnu prihrávku sme napokon nevideli. Dánis a pozorne bránia.
   
  55:50
  Na ľadovej ploche sa stále nič nemení. V tretej tretine sa veľa korčuľuje, po dvoch góloch ale získali kontrolu nad zápasom Dáni a Slovensko sa nevie nadlhšie udržať v pásme súpera.
   
  55:15
  Slovensko sa muselo opäť stiahnuť do svojej obrany, kde bude nasledovať vhadzovanie po pravici Lackoviča.
   
  54:46
  Slovensko prešlo do útoku a ešte bojuje. Patlevič chcel strieľať od modrej čiary, no na dvakrát bol jeho pokus zblokovaný.
   
  54:00
  Začína sa posledná šesťminútovka riadnej hracej doby.
  53:42 Christoffer ÅKESSON - 1:3
   
  53:42
  Dánsko dalo gól!
  CHRISTOFFER ÅKESSON si počkal na kolmicu na modrej čiare, dostal sa do samostatného úniku a zoči-voči Lackovičovi sa nemýlil. Asistencia: Oliver Kjær.
   
  52:06
  Puk teraz vyletel mimo hracej plochy a rozhodcovia si od časomeračov musia vziať nový. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.
   
  51:41
  Napokon sme sa ale museli aj brániť! Dánsko to skúsilo nenápadným nahodením, po ktorom musel zasahovať Lackovič. Stále sledujeme rýchly hokej s viacerými zaončeniami.
   
  51:21
  Dáni vytlačili puk zo svojej obrannej tretiny do tej našej. Slovensko bude musieť zakladať novú útočnú akciu.

  Veronika Pancuráková

  Branky a nahrávky: 26. Kupka (Muráň, Rudy) – 11. Berlin (Nistrup), 44. Bertelsen, 54. Åkesson (Kjær)


  Slovensko: Lackovič (Gábriš) – Rudy, Muráň, Chatrnúch, Ligas, Martiška, Patlevič, Senko, Lačný, Nespala, Kupka, Komloš, Straka, Čederle, Mojžiš, Ďurina, Ferényi, Maniaček, Frič, Baran, Zúbek (podľa čísel)
  Dánsko: Jansen (Kölln) – Olesen, Møller, Dichow, Koch, Petersen, Benjaminsen, Jelert, Bertelsen, Bredvig, Nistrup, Åkesson, Bønløkke, Jacobsen, Bach, Kjær, Berlin, Sørensen, Pedersen, Cubars, Simonsen (podľa čísel)

  Rozhodčí: Fischer – Schneider, Wagner