Admiral Vladivostok
Pondělí 13.02.2017, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Československá stopa v zápase
    Jakub Nakládal (JAR) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:55 (19:39:53)

Domácí hokejisté celkem jednoznačně vyhrávají tento zápas poměrem 6:1. Od první do poslední minuty byly hráči Lokomotivu aktivnější, a tak zcela po zásluze vyhrávají.

59:39
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:46
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.

57:30
    Vladivostok se snaží alespoň kosmeticky upravit výsledek zápasu, zatím ale naráží na dobře organizovanou hru obrany Jaroslavle.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.
    56:19 Pavel KOLEDOV - 6:1

56:19
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Poslední branku zápasu dávají domácí hokejisté, prosazuje se díky dobré individuální akci PAVEL KOLEDOV.

56:01
    Alexej Murygin musel zasahovat prosti střele soupeře.

55:30
    Sledujeme poklidný závěr zápasu, který je rozhodnutý, domácí celek tento duel vyhraje.

54:00
    Šest minut zbývá do konce třetí třetiny.
    51:20 Denis ALEXEJEV - 5:1

51:20
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Krátce po polovině třetí třetiny se také první branky v zápase dočkali hokejisté hostujícího celku, domácího gólmana překonal DENIS ALEXEJEV. Asistence: Andrej Koněv a Vadim Krasnoslobodcev.
    50:53 Daniil APALKOV - 5:0

50:53
    Další gól domácích zaznamenal po výborné přihrávce zakončující DANIIL APALKOV, který překonal brankáře soupeře. Asistence: Pavel Koledov.

50:27
    K vidění je rychlý hokej a podstatně aktivnější hra hostujícího celku. Domácí se nyní pomohou spolehnout na brankáře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Polunin (Iljenko, Loktionov), 22. Nakládal (Kozun), 40. E. Galimov (Kartajev), 47. Loktionov (Polunin), 51. Apalkov (Koledov), 57. Koledov – 52. Alexejev (Koněv, Krasnoslobodcev)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Ljubuškin, D. Osipov, Pašnin, Rafikov, Koledov, Čerepanov – Kontiola, Kozun, Talbot – Polunin, Iljenko, Loktionov – Kartajev, Mosaljov, E. Galimov – Apalkov, Lugin, Averin.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Koněv, Zemčjonok, Kurašov – Sajustov, Sabolič, Alexejev – Alexandrov, Fisenko, M. Plotnikov – Wright, Makarenko, Žafjarov – Krasnoslobodcev, Tkačjov, Kazakov – Gorškov.

Rozhodčí: Buturlin, Olenin – Šeljanin, Sadovnikov

Diváci: 8 500