Most – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:4 (kon.)
Přerov – Jihlava 2:4 (kon.) | Slavia – Prostějov 2:1 (3:2 po s.n.) | Kladno – Motor ČB 4:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 13.02.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 52. kolo

Třetí třetina působila asi nejklidněji ze všech třetin. Padlo pouze jedno jediné vyloučení na straně Ústí a žádný gól. I přes snahu Slovanů byla Třebíč stále aktivnějším týmem. Zbytek třetí třetiny se nesl v podobném duchu, poslední minutu a půl před koncem zápasu hosté odvolali Soukupa z brány, pokoušeli se prosadit v šesti mužích v poli, ale ani tento pokus jim nevyšel. Zápas tak skončil beze změny stavu po prvních dvou třetinách 3:2 pro Třebíč. Ta se tak dostává do čtvrtfinále WSM ligy, ve kterém se utká se Slavií Praha. Onlajn přenos je u konce. Děkuji Vám za sledování, přeji hezký zbytek večera a někdy příště na viděnou. (19:54:40)

59:47
    Jan Wasserbauer těsně minul prázdnou bránu.

59:20
    Vhazování vyhráli domácí, ti ale během okamžiku kotouč ztrácí.

59:19
    Souboj u mantinelu odpískali rozhodčí a vhazuje se ve středním pásmu.

58:35
    Vhazování před Jekelem si berou domácí, Soukup už popojíždí z brány, že pojede na střídačku a tak se i děje. Ústí hraje v šesti hráčích.

58:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:25
    David Dolníček oťukával hráče Ústí, od kterého se pokoušel dostat puk, ale ten mezitím nahodil kotouč do třetiny domácích.

58:12
    Vágner rozehrává puk do středního pásma, kde se jeho spoluhráči dostávají do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.

57:50
    Nyní Ústí vyhodilo puk na zakázané uvolnění přes všechny čáry. Vhazuje se před Soukupem.

57:01
    Vhazování před Soukupem vyhráli hosté, puk se dostává do souboje u pravého mantinelu ve třetině hostů, tento souboj rozhodčí odpískali a vhazovat se bude v pravém kruhu před Soukupem.

56:49
    Paták si dal samostatný nájezd na Soukupa, pokoušel se puk dorazit bekendem do brány, ale chybělo pár centimetrů, aby se do puku trefil. Nyní měli Slované velké štěstí.

56:02
    Nyní se Třebíč dostala do pěkné pozice před bránou, ze které nedokázala udělat gólovou koncovku. Tento pokus končí zákrokem Soukupa.

55:25
    Kristl spěchá za pukem do třetiny hostů, ale puk nestíhá a kotouč si přebírají hosté.

53:51

53:50
    Havránek nahrál Nikovi, který vypálil, ale jeho střela minula bránu.

53:10
    Dalecký se pokusil o výpad na Jekela, jeho pokus zlikvidoval jeden z obránců domácích.

52:50
    Třebíč předvádí hromadu střel na Soukupa, který zatím všem odolává.

52:20
    Psota předvedl krásnou tvrdou střelu před Soukupem, se kterou měl samotný brankář plné ruce práce. Puk nakonec končí v ochranné síti po odrazu od jeho vyrážečky.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 9. Jan Wasserbauer (Dolníček, Kristl), 11. Paták (Juráň, Hort), 23. Juráň (T. Havránek) – 8. D. Merta (Vrdlovec, Z. Doležal), 23. Melka (Roubík, Z. Doležal)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Přibyl, Lojek, Čejka, Hort, Jiří Wasserbauer – Kristl, Dolníček, Jan Wasserbauer – Psota, Milfait, Malec – Paták, T. Havránek, Huňa – Všetečka, Juráň.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Husák, D. Málek, M. Zdvořáček – Melka, Roubík, Z. Doležal – Moučka, Vrdlovec, Dalecký – D. Merta, Moskal, Gengel – Navarra.

Rozhodčí: Přikryl, Obadal – Bryška, Novák.