Pardubice – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (po pr.) | Litvínov – K. Vary 3:2 (po pr.)
Liberec – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 4:0 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! TOMÁŠ URBAN byl sice cestou na prázdnou bránu podražen Tomášem Rolinekm, rozhodčí ovšem branku uznal jako technický gól. Bez asistence.

58:09
    Domácí si vyžádali oddechový čas, Martin Růžička zůstává na střídačce!
    56:17 Tomáš ROLINEK - 3:5

56:17
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ ROLINEK svým druhým gólem dramatizuje utkání! Pardubický kapitán si v mezikruží, podobně jako v posledním domácím zápase, položil posledního bránícího beka, najel si před Maxwella a svižnou střelou rozvlnil síť! Asistence: Petr Sýkora a Marek Trončinský.

56:08
    Schaus se dostal k volnému odraženému kotouči, ale trefuje pouze hrudník Maxwella!
    55:06 Michal BÁRTA - 2:5

55:06
    Naopak, ve vlastním oslabení se mohou radovat domácí! MICHAL BÁRTA zavezl kotouč do útočného pásma, vybruslil si do mezikruží a švihem překonal Maxwella. Bez asistence.

53:44
    Mladá Boleslav si zahraje další přesilovku, Lukáš Nahodil totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:51
    Rastislav Špirko se pěknou kličkou dostal přes posledního obránce a stál sám před boleslavskou brankou! Nebyl ovšem úspěšný, nepomohla ani následná bekhendová dorážka.

49:47
    Radan Lenc měl před sebou prázdnou bránu, ale kotouč mu na poslední chvíli zabavil domácí obránce!

46:38
    Schaus vypálil od modré a Petr Hubáček tečuje kotouč jen těsně mimo!

45:06
    Branku posunul Matěj Stříteský a dostává dvě minuty za zdržování hry.

45:06
    Ladislav Havlík vypálil od modré čáry a kotouč dlouho poskakoval na brankové čáře! Nakonec jej za záda Maxwella dostal Petr Sýkora, v tu dobu byla ovšem posunutá brána a gól tak nemůže být v žádném případě uznán.

Do třetí třetiny Dynamo nastoupí v brance s Martinem Růžičkou.

39:50
    Jakub Orsava sám před Hüblem nedosáhl na kotouč, jinak by zakončoval do odkryté branky!

37:27
    Boleslav si zahraje další přesilovku. Ján Sýkora dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    34:04 Dominik PACOVSKÝ - 1:5

34:04
    Ten ale na trestné lavici vydržel necelou minutu. Pavel Musil křižnou přihrávkou od mantinelu našel najíždějícího DOMINIKA PACOVSKÉHO, který popáté rozvlnil síť za Hüblem. Asistence: Pavel Musil a Radan Lenc.

33:10
    Rolinek nakonec za své počínání inkasuje dvě minuty za hrubost. Domácí kapitán ale zůstává na střídačce a trest odpyká Matěj Beran.

31:52
    Brandon Maxwell má letos již poněkolikáté problém s nožem na své brusli a hosté si vyžádali oddechový čas.
    30:59 Lukáš PABIŠKA - 1:4

30:59
    Tlak domácích ale z nenadání Mladá Boleslav dokonale ničí čtvrtým gólem! Petr Vampola našel přesnou přihrávkou zpoza branky dobře postaveného LUKÁŠE PABIŠKU, jenž z první vymetl pravý horní roh Hüblovy svatyně. Asistence: Petr Vampola.
    25:34 Lukáš PABIŠKA - 1:3

25:34
    Brandon Maxwell skvěle poslal do útoku Tomáše Pospíšila, jenž v útočném pásmu předal puku před branku úplně volnému LUKÁŠI PABIŠKOVI, který dodává klid na boleslavskou střídačku! Asistence: Tomáš Pospíšil a Brandon Maxwell.
    15:00 Jiří KUČNÝ - 1:2

24:40
    Středočeši se dostávají do vedení! Pardubický hráč ve snaze dostat kotouč ze třetiny poslal puk přímo na modrou čáru, odkud jej z první do šibenice napálil JIŘÍ KUČNÝ! Bez asistence.

22:55
    Domácí jeli dva na jednoho, ale finální přihrávka nevyšla!

17:01
    Ve velké šanci se po přihrávce zpoza branky objevil Lukáš Žejdl, ale Hübl kryje!

09:19
    Hned vzápětí se Boleslav dostala do další velké šance, ale jeden z útočících hráčů nedokázal trefit odkrytou branku!
    09:04 Jakub KLEPIŠ - 1:1

09:04
    Máme vyrovnáno! JAKUB KLEPIŠ nenápadně vystřelil z úhlu od mantinelu a kotouč propadl až do pardubické klece. Bez asistence.

08:06
    Přímo před brankou se ke střele z první dostal Dominik Pacovský, ale Hübl vyráží!

03:38
    Matěj Beran rychle obkroužil branku a pokusil se vystřelit, u tyče ještě číhal na dorážku Michal Bárta, ale nedosáhl na kotouč!
    02:47 Tomáš ROLINEK - 1:0

02:47
    Jako první dnes kapituluje bývalý brankář Dynama Brandon Maxwell, kterého s přehledem překonává kapitán domácích TOMÁŠ ROLINEK po rychlé výměně kotouče s Petrem Sýkorou. Asistence: Petr Sýkora.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 3. Rolinek (P. Sýkora), 56. Bárta, 57. Rolinek (P. Sýkora, Trončinský) – 10. Klepiš, 25. Kučný, 26. Pabiška (Pospíšil, Maxwell), 31. Pabiška (Vampola), 35. Pacovský (Musil, Lenc), 60. Urban

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Chaloupka, Trončinský, Schaus, Ovčačík, Havlík, Zajíc, Nedbal – P. Sýkora, Špirko, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, Nahodil, Bárta – Starý, T. Kaut, M. Kaut – Kusý.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Stříteský, Kučný, Kurka, Hanzlík, Hrdinka, Holub, Štich – Hyka, Musil, Lenc – Orsava, Klepiš, Žejdl – Pacovský, Urban, Látal – Pabiška, Vampola, Pospíšil.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Barvíř, Blümel

Diváci: 6 114