HC Topoľčany
6:3 (4:1, 1:1, 1:1) Stav série: 2:2
HK Skalica
sk Neděle 19.02.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga play-off (SR)

Po výsledku 6:3, na ktorom mal hlavný podiel Michal Kluka štyrmi góly tak dokázali Topoľčany vyrovnať stav série na 2:2. Rozhodujúci súboj sa odohrá v utorok na ľade Skalice. (20:30:56)

58:28
    Topoľčany dali gól!

Svoj štvrtý gól v zápase strelil dnes MICHAL KLUKA.
    Asistencie: Martin Kalináč, Erik Nitriansky.

54:10
    Za nedovolené bránenie posielajú rozhodcovia po tretí raz v zápase na trestnú lavicu Karela Drahoráda.

52:27
    Skalica dala gól!

Skalici sa podarilo bleskovo využiť presilovku o dvoch hráčov, keď sa presadil ŠIMON PETRÁŠ.
    Asistencia: Ľubomír Škápik.

52:09
    Za zdržiavanie hry vyhodenie puku dostáva dve minúty Juraj Ďurčo.

52:03
    Za držanie hokejky dostáva dve minúty Martin Král.

42:30
    Za vrazenie oslabuje Skalicu Rastislav Vereš.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:17
    Za napadnutie si dve minúty vyslúžil Kristián Grman.

32:18
    Za krosček dve minúty pre hosťujúceho Alexandra Kotzmana.

29:53
    Na opačne strane po druhý raz v zápase na trestnej lavici Karel Drahorád. Dve minúty za hákovanie.

28:47
    Za údery si vyslúžil dve minúty Erik Nitriansky.

27:10

Ani Skalica presilovku nevyužila, ale necelú pol minútu po nej skórovala, keď sa presadil PAVOL KOTZMAN.
    Asistencia: Pavol Pavešič.