Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (2:0 po s.n.)
Zlín – K. Vary 3:2 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 4:3 (po pr.) | Sparta – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 03.03.2017, 18:20 • Home Credit Arena Liberec • Tipsport extraliga • 52. kolo

Trofej pro nejlepší tým letošních 52 extraligových kol koluje z ruky do ruky, domácí tým slaví. Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u vyřazovacích bojů v play-off. (20:44:35)

Bílí Tygři zvedají nad hlavu Prezidentský pohár a slaví triumf v základní části!

Nejlepší hráči utkání:
    Petr Jelínek (LIB) a Radan Lenc (MBL)

A je dobojováno! Bílí Tygři potvrdili zisk Prezidentského poháru výhrou 4:1 nad Mladou Boleslaví. Ve třetím dějství jsme viděli po jedné brance na každé straně, domácí si již v závěrečných minutách vedení hlídali a dokráčeli do úspěšného konce.

59:50
    Domácí vyrazili ve třech kupředu, zakončit však nedokázali.

59:39
    Lašák rozehrál puk do bezpečí. Uvidíme ještě nějakou akci?

58:52
    Utkání se pomalu blíží svému konci, domácí fanoušci na tribunách již slaví.

57:59
    Mladou Boleslav nyní zastavil ofsajd.

57:40
    Lakatošovo nahození skončilo v rukavici Tomáše Halásze. Následuje poslední komerční přestávka.

57:13
    Tempo hry poněkud opadlo, i přes snížení je nejspíš rozhodnuto.
    56:23 Lukáš ŽEJDL - 4:1
    Zdroj: Hokejka TV

56:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nakonec se hosté přeci jen prosazují. Klepiš našel před brankou rozjetého LUKÁŠE ŽEJDLA a ten z první nedal Lašákovi šanci zasáhnout.
    Asistence: Jakub Klepiš a David Bernad.

54:53
    Až nyní to zkusil od modré Hanzlík, Lašák však vyrazil puk do bezpečí.

54:28
    Na ledě jako by byl jen jeden tým, hostům se nedaří napadat své soupeře.

53:38
    Zakázané uvolnění Bruslařů.
    53:28 Mário BLIŽŇÁK - 4:0

53:28
    Liberec právě vstřelil branku!
    Zato domácí se počtvrté prosazují! MÁRIO BLIŽŇÁK se v útočném pásmu dostal ke kotouči, sjel si k pravému kruhu a přesnou ranou nedal brankáři šanci.
    Asistence: Lukáš Vantuch a Jan Ordoš.

52:57
    Ani další závar před Lašákovou brankou neskončil, domácí gólman je zatím neprůstřelný.

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 10. Jánošík (L. Krenželok), 29. P. Jelínek (Bartovič), 37. Lakatoš (Bulíř, Radivojevič), 54. Bližňák (Vantuch, Ordoš) – 57. Žejdl (Klepiš, Bernad)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Will) – Pyrochta, Derner, Havlín, Jánošík, Plutnar, Kolmann – Bartovič, P. Jelínek, L. Krenželok – Lakatoš, Bulíř, Radivojevič (C) – Valský, Plodek, Svačina – J. Stránský, Bližňák, Vantuch – Ordoš.
    BK Mladá Boleslav: Halász (Groh) – Hanzlík (C), Kurka, Bernad, Štich, Holub, T. Voráček – Hyka, Musil, Lenc – Orsava, Klepiš, Žejdl – Látal, Urban, Pacovský (A) – Pabiška (A), Vampola, Jonák.

Rozhodčí: Hribik, Pražák – Jelínek, Pešek

Diváci: 7 500